انتشار انگری بردز اپیک در استرالیا، نیوزیلند و کانادا

همان طور که قول داده شده بود، بازی نقش‌آفرینی Angry Birds شرکت Rovio به نام  انگری بردز اپیک (Angry Birds Epic)، امروز در کانادا، استرالیا و نیوزیلند رونمایی شد و Rovio، سازنده آن، تعدادی تصویر و فهرست قابلیت های آن را منتشر نموده است.

انگری برد اتیک

Angry Bird Epic در نسخه فانتزی Piggy Island روایت می‌شود و رایگان است. این بازی، نقش‌آفرینیِ ماجراجویی با نبرد نوبتی در دنیای Angry Birds است.

«مبارزه درگیرانه با پایانی چالش‌برانگیز»، سیستمی غنی از ساخت سلاح‌ها، زره‌ها و معجون‌ها با منابعی که می‌توانید بردارید (یا بخرید) و بسیاری موارد دیگر از مشخصات بازی هستند. Rovio اعلام کرده است، این بازی در بازار ایالات‌متحده و سایر کشورها اواخر بهار انتشار خواهد یافت…

شرکت سازنده، این‌گونه می‌گوید: «احتمالاً حماسی‌ترین رونمایی نرم‎افزار تاریخ خواهد بود»

عکس های بازی انگری بردز اپیک

انگری برد اتیک

انگری برد اتیک

انگری برد اتیک

انگری برد اتیک

تعدادی از ویژگی های بارز عبارت‌اند از:
•    نبرد های حماسی – نبرد های نوبتی بین گروه جنگ جویان قهرمان ما و آن اراذل سبز بینی-پوزه‌ای! بازی کردن آن راحت است اما در آن استاد شدن سخت است!
•    جهان های حماسی – در Piggy Island فانتزی با روستاهای قبیله‌ای و کوهستان های یخ زده تا سواحل حاره‌ای و غار های اسرارآمیز گردش کنید!
•    شخصیت های حماسی – به Red و Chuck و Bomb و دیگر قهرمانان در نبرد با King Pig و Wiz Pig و Prince Porky و بسیاری از اشرار دیگر بپیوندید!
•    ارتقا های حماسی – شخصیت‌ها، زره، سلاح‌ها و معجون‌ها را ارتقا دهید تا قهرمانی افسانه‌ای شوید و بر قدرتمندترین جنگجوی خوک فائق آیید.
•    سلاح های حماسی – سلاح های فوق‌العاده برتری دهنده جنگی مانند شمشیر چوبی، ماهیتابه، چوب کهکشانی با اسفنجی روی آن بسازید!
•    شوخی حماسی – تعداد زیادی از شوخی‌ها و هزاران شخصیت غیرمنتظره که به‌صورت جالبی احمقانه لباس پوشیده‌اند – مانند کلاه کاکتوس خاردار و یک شمشیر روی آن.
بازی طبق معمول بر روی دستگاه‌های iPhone و iPod touch و iPad سازگار با iOS 6.0 یا جدید تر اجرا می‌شود. بازی از iPod touch نسل چهارم پشتیبانی نمی‌کند و دارای محتوای تبلیغاتی از شرکای منتخب Rovio است.

جالب است که توضیحات iTunes در مورد بازی شامل هشدار اطلاع به والدین است که Angry Birds Epic شامل لینک مستقیم و صفحات وب تبلیغاتی، سایت های شبکه‌های اجتماعی و خرید های درون نرم‌افزاری اختیاری است.

شرکت هشدار می‌دهد «از قبل با پرداخت‌کننده صورتحساب باید مشورت شود».

پس چرا توسعه‌دهندگان، بازی ها را در بازار های منتخب رونمایی می‌کنند؟

مطابق گفته‌ی Rovio، توسعه‌دهندگان این کار را زمانی که بازی کامل شده است انجام می‌دهند، آنها از بازیکنان در جهان واقعی بازخورد نقادانه می‌خواهند.

هزاران هزار آزمون به عمل آمده است اما ما به بازخورد و نظرات هوادارانمان برای انجام تغییرات آخر پیش از انتشار بازی در تمام دنیا نیازمندیم! هم اکنون، مگر اینکه شما در این سه کشور نباشید، باید قدری بیشتر صبر کنید – اما خیلی طولانی نخواهد شد.

یک‌بار دیگر خاطرنشان می‌کنیم، رونمایی کامل از بازی در تمامی بازارها آخر همین بهار خواهد بود.

اطلاعات بیشتر را از سایت رسمی بازی به‌دست آورید.
شما می‌توانید اکنون، Angry Birds Epic را از App Store نیوزیلند دریافت نمایید.

منتظر اخبار جدید درباره این بازی باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا