محصولاتی که در اپ استور با تخفیف روبرو شده‎اند

Snowman، توسعه‎ دهندگان پست بازی‎ زیبای اسکی روی برف ماجراجویی‎های Alto، اپلیکیشن قوی Checkmark 2 و یکسری دیگر از اپلیکیشن‎های عالی برای آیفون،

آیپاد تاچ و آیپد شما در اپ استور تخفیف فوق العاده‎ای را برای محصولات خود گذاشته اند.

شما می‎توانید هر دو بازی ماجراجویی‎های Alto و اپلیکیشن Checkmark 2 را با یک تخفیف عالی 50 درصدی تهیه کنید، در حالیکه اپلیکیشن‎های Shifts و Circles آن‎ها نیز

به طور کامل رایگان شده‎اند.

در حقیقت، اپلیکیشن Shifts از زمانی که به اپ استور راه یافته است برای اولین بار رایگان شده است. لینک‎های دانلود توضیحات آن‎ها در زیر قرار دارند.

چیز‎هایی که تخفیف خورده است به صورت زیر است:

Alto’s Adventure با 50 درصد تخفیف

Checkmark 2 با 60 درصد تخفیف

Shifts رایگان (معمولا دارای قیمت 4.99 دلار)

Circles رایگان (معمولا با قیمت 0.99 دلار)

این تخفیف‎ها تا هفته‎ی بعد معتبر هستند.

ماجراجویی Alto یک بازی اسکی رو برف بی پایان با جلوه‎های بصری بی نظیر است که باعث می‎شود در بین روستاهای مجاور و از میان قله‎ها و دشت‎ها به اسکی

بپردازید. شما باید ستاره‎ها را جمع آوری و موجوداتی به اسم lamas را بگیرد تا امتیاز خود را افزایش و شخصیت‎های اضافی در بازی به همراه قدرتی‎ها را باز کنید.

این بازی دارای مکانیک بسیار روانی است، روز و شب را شبیه سازی می‎کند، دارای شرایط هوایی مختلف و افکت‎های نوری زیبا و دیگر امتیاز‎های بصری می‎باشد که این

امر به لطف موتور گرافیکی یکپارچه‎ی بازی می‎باشد.

بازی ماجراجویی Alto به طور موقتی در ماه می به نصف قیمت موجود بود که این کار به لطف فروش تخفیف دار بازی‎ها و اپلیکیشن‎های شگفت انگیز اپ استور بود.

اگر شما فرصت از دست دادن این بازی که حتما باید آن را داشت، با تخفیف 50 درصدی از این داده‎اید، این دفعه چنین فرصتی را از دست ندهید. این بازی اخیرا جزو 15 بازی که زیباترین بازی‎های اپ استور هستند، به شمار رفته است.

Checkmark 2 یکی از قوی ترین اپلیکیشن‎های موجود در اپ استور است که برای آیفون و آیپد در زمینه‎ی بررسی کار‎‎‎هایی که باید انجام شود وجود دارد.

این اپلیکیشن برای iOS 8 طراحی شده است و مواردی نظیر لیست‎ها، گروه‎های مکانی، دوباره برنامه ریزی با یک ضربه‎ی اهسته، یک ویجت خاص همان روز، پشتیبانی از iCloud و بسیاری از موارد دیگر می‎باشد.

این اپلیکیشن باعث می‎شود شما به شیوه‎ی بسیار موثرتری نزم داشته باشید و بسیار به نسبت اپلیکیشن‎‎‎های به یاد آور خود اپل کامل تر و جذاب تر می‎باشد.

Shifts یک تقویم کاری است که باعث می‎شود مشاهده‎ی شیفت‎‎های کاری و همچنین برنامه‎ی کاری شما در آیفون ساده تر شود. این برنامه مخصوصا برای کارگر‎های شیفتی ساخته شده است و به شما اجازه می‎دهد شیفت‎های خود را تعیین و سپس آن‎ها را به تقویم خود اضافه کنید.

شما تا دو شیفت در یک روز را می‎توانید اضافه کنید یا یک برنامه‎ی چرخشی شیفت ایجاد و آن‎ها را همه با هم در تقویم این برنامه لحاظ کنید، قابلیت دیدن شیفت‎هایی که دارند فرا می‎رسند از داخل صفحه‎ی قفل گوشی نیز وجود دارد.

Circles یک بازی به یادسپاری عالی کوچک برای آیفون و آیپد است که از 120 مرحله تشکیل شده است و زیبا به نظر می‎آید. شما می‎توانید در رقابت با دوستان خود حافظه‎ی خود را برتر نشان دهید، سکه‎هایی به دست آورید، با سلاح‎ها بازی کنید و بسیاری از موارد متعدد دیگر.

بین این‎ها چیزی است که دوست داشته باشید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا