بازی Crazy Taxi با عنوان City Rush معرفی شد

جمعه گذشته، بازی‌ساز Sega یک دنباله برای بازی Crazy Taxi بانام Crazy Taxi: City Rush ارائه نمود. اگر تابحال این عنوان را بازی نکرده‌اید، بازی Crazy Taxi بر پایه یک کلاسیک بسیار محبوب از Dreamcast ساخته شده است و با تمام وجود پیشنهاد می‌کنم آن را امتحان کنید.

بازی Crazy Taxi

بازی Crazy Taxi با عنوان City Rush

این عنوان با دیگر بازی‌ها بسیار متفاوت است. آیا دیگر بازی‌ها به شما اجازه بیرون پریدن از توقفگاه‌ها، رد شدن از میان ترافیک خیابان‌ها، انجام حرکات دیوانه‎وار و شیرین‌کاری زمانی که می‌خواهید بیشتر مسافرانتان را بترسانید می‌دهند؟ به‌عنوان جایزه، بازی Crazy Taxi دارای عنصر شوخی است و نمی‌توانید عامل سرگرم‌کننده آن را ندیده بگیرید…

بازی Crazy Taxi قابلیت پشتیبانی از Game Center برای تابلوی قهرمانی و دستاوردها را دارد، به شما اجازه می‌دهد که به آهنگ های کتابخانه iTunes خود گوش دهید و شامل 16 بازی کوچک است.

می‌توانید در حالت های لمسی یا چرخش دستگاه خود بازی کنید و از میان گیم پلی سه، پنج یا ده دقیقه در حالت های Arcade یا Original یکی را انتخاب کنید. به من اعتماد داشته باشید، بازی Crazy Taxi یک انفجار است!

بازی Crazy Taxi به طور ساده مفهوم آشنای Crazy Taxi را به‌وسیله گیم پلی تقویت‌شده با ویژگی های بصری مدرن تلفیق نموده است (تصاویر بازی بازی Crazy Taxi در iPad را در زیر ببینید)، محیط گسترده بازی و تاکسی های قابل سفارشی شدن درحالی‌که به شدت بر روی مؤلفه‌های اجتماعی تکیه کرده است و اجازه می‌دهد به Facebook متصل شوید و با دوستان خود رقابت نمایید از دیگر مشخصات بازی Crazy Taxi هستند.

بازی Crazy Taxi

بازی Crazy Taxi

با همکاری میان سازنده اصلی Crazy Taxi و Kenji Kanno و Hardlight Studios سازنده عناوین مشهور Sonic Jump و Sonic Dash و City Rush ، بازی Crazy Taxi کنترل های بهتری دارد و شما با ضربه زدن و چرخاندن می‌توانید وسیله نقلیه خود را حرکت دهید.

Polygon بر پایه مدتی که به بازی پرداخته‌اند، توضیحات بیشتری می‌دهد:

پدال گاز به طور دائم پایین است که ما فقط باید تاکسی را با کشیدن به سمت چپ و راست از این خط به آن طرف می‌پراندیم. ترمز گرفتن برای پیاده و سوار کردن مسافران به سادگی ضربه زدن روی صفحه لمسی است درحالی‌که پیچ های تند و دوربرگردان‌ها نیازمند پیروی از یک الگو لمسی با حرکت انگشت در مسیر مشخصی است.
گیم پلی برای سیستم‌عامل موبایل ساده‌سازی شده است اما هنوز به لطف نیاز به جاخالی دادن در مقابل کارها یا تعویض سریع خطوط؛ همانند نسخه‌های کنسولی آن آتشی به نظر می‌رسد.

بازی Crazy Taxi را از App Store دریافت کنید.

بازی Crazy Taxi با حجم 151 مگابایت بر روی iPhone و iPad اجرا می‌شود و نیازمند iPad 2 به بعد، iPhone 4 به بعد یا iPod touch نسل پنجم است.
من هنوز نسخه Dreamcast را در گوشه‎ای همین دوروبر دارم…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا