برنامه QuickWeather : اطلاعات آب و هوا به آسانی در هر جا

برنامه QuickWeather شامل تنظیماتی است که به کاربران امکان می‌دهد از هر جای آیفون به آب و هوای فعلی دسترسی داشته باشند. با استفاده از یک حرکت خاص، کاربران می‌توانند این برنامه را از صفحه اصلی و یا درون برنامه‌های دیگر اجرا کنند.

برنامه QuickWeather

نرم افزار آب و هوای QuickWeather

این برنامه بسیار ساده است و تنظیمات و قابلیت‌های سفارشی‌سازی ندارد.

طراحی برنامه QuickWeather چگونه است

همانطور که مشاهده می‌کنید، طراحی آن بسیار ساده است. کل برنامه شامل یک پنجره کوچک پاپ آپ است که وضعیت آب و هوا و دمای فعلی را برای مکانی که در آن هستید به نمایش می‌گذارد. این پنجره بسیار ساده و عاری از هرگونه طرح و سبک خاصی است.

کاربردی بودن

بعضی‌ها ممکن است موافق نباشند، اما من معتقدم که قابلیت دسترسی سریع از هرجا به اطلاعات آب و هوایی، بسیار کاربردی است. البته ممکن است کسی نظرش این باشد که قرار دادن اطلاعات بر روی نوار وضعیت ممکن است بسیار کاربردی‌تر باشد، زیرا که همیشه در دسترس است و نیاز به اقدامی برای فعال‌سازی ندارد.

برنامه QuickWeather

ویژگی مورد علاقه برنامه QuickWeather

قسمت مورد علاقه من درباره برنامه QuickWeather سادگی بیش از حد آن است. بعضی برنامه‌های مشابه با داشتن تنظیمات زیاد کار را برای کاربر سخت می‌کنند.

برنامه QuickWeather ساده‌ترین چیزی است که می‌توان بدست آورد. کاربران حرفه‌ای ممکن است از آن خوششان نیاید، اما برای کسانی که به دنبال راهی ساده برای دستری سریع به وضعیت آب و هوا هستند، ممکن است مناسب باشد.

حرف آخر

قبل از اینکه فراموش کنم، یادآوری کنم که برای دریافت اطلاعات دقیق باید از طریق قسمت Settings > Privacy > Location آب و هوا را فعال کنید.

جریان روز در مورد سادگی است و برنامه QuickWeather نیز تجسم آن است. قطعاً نوآورانه و یا چشمگیر نیست اما برای یک کار ساخته شده و آن را نیز به بهترین نحو انجام می‌دهد. به این طریق به این برنامه امتیاز 70 از 100 را می‌دهم.

برنامه QuickWeather از طریق BigBoss repo با قیمت 1.00 دلار در دسترس است و توسط بن رُزِن و فیلیپ تِنِن توسعه داده شده است. اگر می‌خواهید آن را امتحان کنید، حتماً ما را از نظرتان آگاه کنید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا