عرضه 8 اپلیکیشن جدید به دنبال توسعه همکاری بین اپل و IBM

شرکت‎های اپل و IBM بعد از برقراری همکاری تجاری بین این دو شرکت در رابطه با سیستم MobileFirst شرکت IBM در تابستان سال 2014، بار دیگرشراکت خود را در رابطه با سیستم MobileFirst برای iOS در رابطه با اپلیکیشن‎هایی که خاص سازمان‎ها و شرکت‎های تجاری است توسعه داده‎اند.

5

طبق آنچه که در وب سایت مخصوص MobileFirst اپل نشان داده شده است، از 8 اپلیکیشن جدید رونمایی شده است، که این 8 اپلیکیشن مواردی را در بخش مرتبط با محصولات صنعتی و پزشکی در بر می‎گیرد و دربین آن‎ها اپلیکیشن‎های تازه‎ای نظیر Ancillary Sale, Hospital Lead و Hospital Tech به چشم می‎خورد.

Hospital Tech

HospitalLead مخصوص آیپد و برای پرستاران طراحی شده است و دارای داشبوری از لیست کارکنان است که با ابزاری که در اختیار دارد، مدیریت پرستاران بخش و کارکنان آن را برای مسئولین بیمارستان آسان می‎سازد.

2

این اپلیکیشن شامل ایجاد نوتیفیکیشن‎هایی می‎شود که به صورت موثر وظایف جدی‎تری را به کاربر ارائه می‎دهد و لیستی از وظایف را در خود اولویت بندی می‎کند که در آن اجازه به گزارش مسائل، به تعویق انداختن آن‎ها، موکول کردن به شخص دیگر یا نشان دار کردن به عنوان پایان یافته، داده شده است. این اپلیکیشن دارای چندین دیتابیس داخلی است که اطلاعات را از آن‎ها دریافت و با هم ترکیب می‎کند و ‎می‎شود این اطلاعات را به صورت یکجا در یک نما مشاهده کرد.

Hospital Tech

Hospital Teck اپلیکیشنی برای آیفون است که از سیستم سوابق و بایگانی بیمارستان استفاده می‎کند تا بین پرستاران و تیم‎های مراقبتی آن‎ها ارتباط نزدیکی برقرار کند تا وظایف مرتبط با بیماران با سرعت و امنیت بیشتری کنترل و اداره شود.

4

این اپلیکیشن دارای یک نمای در آن واحدی از وضعیت آزمایشگاه، هشدار‎های امنیتی، درخواست‎های بیمار و وظایف موکول شده به شخص دیگر است. اطلاعات مربوط به بیمار در یک اینترفیس شیک کاربری نمایش داده می‎شود، اینترفیسی که اپل در رابطه با آن می‎گوید که کمک به ایجاد “یک سطح کاملا جدید مراقبت از بیمار” می‎کند.

Hospital RN

Hospital RN مخصوص آیفون است که با استفاده از فن آوری iBeacon باعث رها شدن پرستاران از تلفن‎ها و پیجر‎ها (Pager) می‎شود و به آن‎ها اجازه می‎هد که به سوابق یک بیمار از هرجایی در بیمارستان دسترسی داشته باشند. iBeacon با ایجاد نوتیفیکیشن باعث مشخص سازی محل بیمار می‎شود و باعث ایجاد دسترسی به درخواست‎های بیمار، وضعیت آزمایشگاه، هشدار‎های امنیتی و لیست کردن وظایف اولویت بندی شده می‎شود.

3

Home RN

Home RN مخصوص آیفون است و برای پرستاران خانگی طراحی شده است تا به آن‎ها در مدیریت سوابق بیمار و به اشتراک گذاری اطلاعات بین اعضای تیم کمک کند. پرستاران می‎توانند به آسانی عکس‎ها، فایل‎های ویدیویی، یادداشت‎های صوتی و نوشتاری در رابطه با سابقه بیمار را در این اپلیکیشن اضافه کنند و به اشتراک بگذارند.

1

با استفاده از سیستم ایجاد نوتیفیکیشن و محل یابی، این اپلیکیشن به اشتراک گذاری پیشرفت کار، پیدا کردن خانه بیماران و داروخانه‎های مجاور، مراکز پزشکی اورژانسی، آزمایشگاه‎ها و دیگر محل‎های قابل توجه را آسان می‎سازد. و بواسطه کم کردن قابل توجه سطح کاغذبازی، این اپلیکیشن یک فرآیند موثرتر مراقبت از راه دور را فراهم می‎کند که به طور کامل برای گوشی همراه بهینه‎سازی شده است.

دیگر اپلیکیشن‎های جدید شامل Ancillary Sale برای بازار نشر و سفر و همچنین اپلیکیشن‎هایی در رابطه با صنعت، بیمه و خرده‎ فروشی می‎شود.

توسعه همکاری بین این دو شرکت به دنبال اولین عرضه سیستم MobileFirst برای اپلیکیشن‎های سازمانی iOS برای آیفون و آیپد، و سه اپلیکیشن دیگر صورت گرفته است که در ماه قبل معرفی شدند.

با توسعه همکاری، حالا این دو شرکت در مجموعه محصولات خود دارای 22 اپلیکیشن‎ سیستم MobileFirst برای iOS می‎باشند که 10 سطح مختلف صنعتی نظیر بانکداری، پزشکی، بیمه، خرده فروشی، اجرای قانون، سفر و موارد دیگر را در بر می‎گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا