صفحه نمایش 4K اپل و شارپ شایعه یا واقعیت؟

اگر یادتان باشد، چند وقت پیش اپل در اپل سنتر اروپایی، از صفحه های نمایش 4K Sharp خبر داد، و سپس همه چیز را از سایت پاک کرد؛ از این سو، برخی از این کار به عرضه قریب الوقوع این تلویزیون ها یاد کرده اند.

البته با وجود این که چنین احتمالی وجود دارد (که خیلی کم هم هست) اما مسلما تاریخ رونمایی از مک بوک پرو جدید، نقطه ای درخشان برای اعلام موجودیت صفحه نمایش 4K اپلی خواهد بود. مک بوک های کنونی، نمی توانند از فریم ریت های 4K بهره مند شوند و هر چه باشد فقط در نسل های آینده مورد استفاده قرار می گیرد (بیچاره دارندگان مک بوکی آخ که چه دلشان می سوزد… :دی)

pnk321-ashx
در حال حاضر بهترین نظریه، فروش نمایش های شارپ 4K در کنار مک بوک پروست و این طور که از شواهد پیداست، فروش صفحه نمایشگر ها به طور سهوی پیش از این که پرو رونمایی شود در فروشگاه آپ شده بودند و به نظر می رسد تا هنگامی که پرو عرضه شوند، پشت ابر های پنهان می مانند.

اگر [با توجه به این که در ایرانیم!!!] علاقه به خرید یا مشاهده این صفحات نمایش دارید، تعدادی از فروشندگان مانند B&H و آمازون آن ها را با قیمت 3200-3300$ به فروش می رسانند. البته یک نوع نسبتاً ارزان 405$ دلاری به نام سیکی هم وجود دارد که نگاهی به آن بیندازید، خالی از لطف نیست!

این اولین باری نیست که چنین نتیجه گیری ها و شاید تعبیرات درست یا نادرست شکل می گیرند و مانند زمانی که پنل های AUO در حال پایه گزاری و تشکیل تاندربولت 2 بودند به مشابه آن دیده ایم.

9To5Mac

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا