تحلیلگر نرم افزار اپل در دسترس برنامه نویسان است

اگر شما یک توسعه دهنده سیستم عامل آی او اس هستید ، این شانس را دارید که پیش از اینکه برنامه خود را عرضه کنید از آن مطمئن شوید و آن را آنالیز کنید و ببینید که چگونه کار می کند ، اپل اعلام کرده است که هم اکنون نسخه بتای تحلیل گر برنامه ها برای برنامه های آی او اس در اختیار توسعه دهندگان یا برنامه نویسان اپل قرار داده شده است.

Apple-App-Analytics

آمار نشان می دهد که عده ای از برنامه نویسان از هم اکنون شروع به به دست آوردن داده های آماری مربوط به برنامه های خود گرده اند.ابزار جدید تحلیل گر برنامه ها دسترسی به داده های آماری و مفید برنامه ها را فعال کرده است ، که این داده های آماری شامل تعداد افرادی است که از برنامه در آپ استور دیدن می کنند ، همچنین تعداد دانلود ها و اطلاعات مربوط به تعامل پول برای خرید برنامه (در مورد برنامه های پولی و پرداخت درون برنامه ای) جز این داده های آماری می باشد.

توسعه دهندگان همچنین می توانند مطلع شوند که کدام وب سایت ها بیشترین تعداد کاربران را به سمت برنامه های آن ها سوق می دهند ، بهترین چیزی که در مورد این برنامه وجود دارد این است که devs نیاز به نوشتن هیچ کدی ندارد ، و همه این کارها قبلا توسط اپل انجام گرفته است.

App Analytics  جدید در واقع ثمره خرید اپل از  Burstly می باشد .  Burstly یک کمپانی است که نام تجاری آن  TestFlight می باشد و مسئول تجزیه و تحلیل برنامه های موجود در آپ استور بوده و این نرم افزار را نیز طراحی کرده است.

راه اندازی App Analytics خبر تعجب آوری برای توسعه دهندگان آی او اس نمی باشد ، زیرا در مراسم WWDC 2014 اپل اعلام کرده بود که در حال آماده سازی نرم افزار app analytics می باشد و مدت هاست همه منتظر هستند آن را عرضه کند و امروز پس از مدت ها و سرانچام اپل آن را به صورت آزمایشی در اختیار توسعه دهندگان قرار داد. اگر شما هم یک توسعه دهنده هستید یا می خواهید باشید کافیست این برنامه را از لینک زیر دانلود کنید:

 

Apple via Slashgear

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا