آیپد مینی 4 می تواند به اندازه آیپد ایر 2 قدرتمند باشد

آیپد مینی 4 با پردازنده A8X SoC و رم دو گیگابایتی از راه می‌رسد

هربار نسخه ای از بعضی انواع نرم افزارهای نسخه های عمومی هستند، و به شما فرصت این را می دهد که سر از تکنولوژی آن دربیاورید تا وقتی که نسخه نهایی عرضه می شود و آن را به کلی دانلود کنید.

1.ipad-mini-split-view-500x342

 

اپل کمی در این زمینه سکرت عمل می کند و کم پیش می آید که همه اطلاعات خود را در مورد نسخه هایش لو بدهد. اما باز هم همه در تلاش هستند که اطلاعاتی در مورد آیکون ها ، کد ها و توضیحات آن به دست آورند. گاهی اوقات اطلاعات خیلی کم سرنخ های بزرگی را درباره محصولی که در راه است می دهند.

امروز ، ما از طریق سرنخ هایی که به دست آورده ایم فهمیده ایم که نسل بعدی آیپد مینی با آپدیت خیلی بزرگی از راه خواهد رسید. ما به یاد شما می آوریم که آیپد مینی 3 همان آیپد مینی 2 بود و ویژگی هایی که به آن افزوده شده بود شامل سنسورهای تاچ ای دی ، رنگ طلایی بودند. که این موضوع باعث خشم طرفداران آیپد شد.

بنابرین طبق سرنخ هایی که از طریق 9To5Mac به دست آمده است ؛ همکاری OS X El و Hamza Sood یک صفحه نمایش اسپلیت را برای آیپد به ارمغان خواهد آورد.

حالا ما می فهمیم که چرا در زمان معرفی ای او اس 9 اپل در مورد صفحه نمایش اسپلیت و مزیت های آن صحبت کرد ، و گفت که آیپد ایر 2 این ویژگی را خواهد داشت و سایر تبلت های اپل دارای ویژگی “Slide Over” خواهند بود ؛ این ویژگی شبیه صفحه نمایش اسپلیت است بااین تفاوت که در تعداد محدودی از برنامه ها مانند مسنجر و notes عمل خواهد کرد.

ظاهرا این موضوع هم دلیل دیگری در کنار سایر دلایل مانند رم 2 گیگابایتی و پردازنده A8X SoC بود که چرا آیپد ایر 2 پیشتاز سایر تبلت هاست.

خب، سرنخ ها نشان می دهد که آیپد مینی 4 نیز امسال معرفی خواهد شد ، ارتقای سخت افزاری آن نیز قابل توجه خواهد بود ، چرا که اگر طبق سرنخ های صفحه نمایش اسپلیت در آن دیده شود منطق حکم می کند که مطابقت های سخت افزاری بسیاری باید صورت گیرد.

این اولین بار نیست که آیپد مینی دچار تحول سخت افزاری عظیمی می شود . اولین موردی که دیده شد در سال 2012 بود که رزولوشن 1024 در 768 ، پردازنده A5 و رم 512 مگابایتی در ایپد مینی 2012 نسبت به 2011 دیده شد.

همچنین آیپد مینی 2 صفحه نمایش رتینا را به دست آورد ، که رزولوشن آن 2048 در 1536 بود ، همچنین پردازنده 64 بیتی A7 SoC و رم یک گیگابایتی نوعی جهش سخت افزاری محسوب می شد.

بنابرین چیز غیرمعمولی نیست که آیپد مینی 4 با پردازنده A8X SoC و رم دو گیگابایتی از راه برسد.

 

phonearena 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا