خودروی الکتریکی اپل در سال 2019

سال 2019 از اولین اتومبیل الکتریکی شرکت اپل رونمایی خواهد شد

بر اساس یک گزارش جدید ، ماشین الکتریکی اپل در سال 2019 رونمایی می شود . برای چندین ماه شایعه شده بود که شرکت اپل قصد تولید یک وسیله نقلیه الکتریکی را دارد و در نهایت مشخص شد که این وسیله نقلیه یک خودروی الکتریکی و مجهز می باشد . بر اساس گزارش وال استریت ژورنال باید در انتظار یک خودروی منحصر به فرد از شرکت اپل در سال 2019 باشیم.

2015-09-22_083433

پروژه خودروی اپل که تایتان نام دارد ، در حال حاضر با 600 نفر در حال کار بر روی آن هستند که این تعداد به 1800 نفر نیز یا حتی بیشتر افزایش پیدا خواهند کرد تا راه موفقیت تولید این خودرو روند سریعتری داشته باشد و برای سال 2019 اماده فروش باشد . همچنین شرکت اپل 46 نفر از مهندسان سابق شرکت تسلا را استخدام کرده است تا به این شرکت در تولید این خودرو یاری برسانند ، زیرا اپل هیچ تجربه قبلی در ساخت یک خودرو الکتریکی نداشته است.

با توجه به گزارشات قبلی مبنی بر مذاکره‌ی کوپرتینونشین‌ها با دپارتمان خودروهای موتوری کالیفرنیا، تولید خودروی بدون راننده در دستور کار بلند مدت اپل قرار دارد، ولی قطعا اولین نسخه‌ی خودروی الکتریکی این کمپانی کاملا بدون راننده نخواهد بود.

این موضوع بسیار واضح است که این خودرو نیاز به سازگاری با تکنولوژی دارد . اگر چه یک تکنولوژی نیمه مستقل در ماشین های هوندا 2016 استفاده شده است اما اتومبیل هایی مثل مرسدس بنز کلاس S وجود دارد که از تکنولوژی کامل در ماشین خود استفاده کرده است و در سال 2021 عرضه می شود.

با این وجود به نظر می رسد اپل مشتاق به استفاده از  دانش گسترده خود از باتری و تکنولوژی است و زمان بندی مشخصی برای تولید این خودرو دارد . اپل قصد دارد در تولید اولین ماشین الکتریکی خود نیز مانند گوشی های آیفون و دیگر محصولاتش موفق باشد ، بنابراین باید در انتظار خبر های خوبی از اولین ماشین الکتریکی شرکت اپل بود.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا