تغییرات اپل جدید

اپل و تغییرات زیاد در چند ماه گذشته برای پیشرفت بهتر

همه چیز به این اشاره می کنند که 2013 سال بزرگی برای اپل خواهد بود. فکر کنید که از ماه سپتامبر تا هم اکنون چه اتفاقاتی برای اپل افتاده است. بیایید محصولات امسال اپل را بررسی کنیم : یک آیفون و آیپد جدید ، آی پد مینی ، یک آی مک جدید ، آی پاد های جدید و یک لپ تاپ جدید یعنی مک بوک پرو 13 اینچ با صفحه نمایش رتینا.

مک بوک جدید اپل

اپل در چند ماه گذشته تغییرات و جابجایی های زیادی را در کادر مدیریت اعمال کرده…از جنبه مسائل اجرایی ، تغییرات زیادی اتفاق افتاده ، “اسکات فورستال” که مدیر سابق iOS بود ،کناره گیری کرد و “کریگ فردریگی” جای او را در iOS و  همچنین OSX گرفت. “جانی ایو” که قبلا بخش طراحی سخت افزار را رهبری می کرد هم اکنون در مدیریت بر شکل و حس نرم افزار های اپل فعالیت می کند.

مدیران جدید اپل

این خبرنامه با عنوان “افزایش هماهنگی سخت افزار و نرم افزار در اپل” منتشر شد. “جان گرابر” که یک نویسنده وبلاگ موشکاف درباره اپل است باور دارد که این یک حقیقت کامل است. اپل تغییرات اجرایی را انجام داد تا بخش های زیادی از شرکت اپل بتوانند با هم به صورت نزدیکتری کار کنند و با هم هماهنگ تر عمل کنند.

مدیران جدید شرکت اپل

تغییرات مدیریتی و ایجاد بهبود در عملکرد شرکت اپل تا جایی پیشرفت که گفته میشد “اسکات فورستال” یک فرد تفرقه انداز بوده و با هیچکس برخورد مناسبی نداشت و با جدا کردن او از گروه ، بقیه توانستند با همدیگر راحت تر کار کنند.

آیمک جدید اپل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا