اپل توضیح می دهد که چرا برخی برنامه ها را تایید نمیکند

یکی از رازهای بزرگ آپ استور اپل این است که برخی از برنامه هایی که برای دانلود در آن قرار داده می شود را با روی خوش می پذیرد و با برخی دیگر میانه خوبی ندارد و آن ها را ریجکت کرده و اجازه نمی دهد در لیست برنامه های آپ استور آپلود شوند. خیلی از توسعه دهندگان نرم افزارها وقتی می خواهند برنامه ای را در آپ استور قرار دهند با این نگرانی این کار را می کنند که اگر نرم افزار آن ها ریجکت شود و پذیرفته نشود چه؟! و وقتی برنامه ای پذیرفته نمی شود این سوال در ذهن آن ها پیش می آید که مگر این برنامه چه فرقی با سایر برنامه ها داشت؟!

siskelebert

خوشبختانه یکی از دلایل محبوبیت شرکت اپل توجه همه جانبه او به تمامی مواردی است که به اطرافیان این شرکت یعنی کاربران ، کارکنان ، توسعه دهندگان نرم افزار و… مربوط می شود و با نهایت صبر و حوصله در جهت رفع مشکل تمامی این گروه ها تلاش می کند .

در همین راستا این شرکت به تازگی برای همدردی و رفع مشکل برنامه نویسان لیستی از علت هایی که موجب می شود آپ استور برخی از برنامه ها را ریجکت کند تهیه کرده است. خوشبختانه بزرگ تری دلیل که به راحتی هم قابل اداره می باشد عدم اطلاعات کافی درباره برنامه می باشد و یا زمانی که حساب معتبری برای آپلود این برنامه ایجاد نشود پذیرفته نمی شود.

چیز گمراه کننده ای در این لیست وجود ندارد و شروطی که باید برنامه ها رعایت کنند خیلی ساده است مثلا اینکه محتوای آن ها نباید نا شناس باشد ، عنوان آن ها باید مناسب باشد و یا وقتی هدف از قرار دادن این برنامه به خوبی توضیح داده نشود این مشکل پیش می آید.

apple

تنها موضوعی که کمی افراد را آزار می دهد این است که اپل استانداردهای کیفی را ارتقا داده و برای جلب توجه کاربران سخت گیری هایش را روی توسعه دهندگان نرم افزاری بسیار بالا برده است . آنان نیز دوست دارند برنامه هایشان در آپ استور محبوب ترین کمپانی گوشی یعنی اپل باشد و کارشان برای طراحی نرم افزار سخت تر شده است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا