اپل نیروهای فروش اختصاصی خود را گسترش داد

به گزارش سایت خبری رویترز ، شرکت اپل در حال برنامه ریزی سرمایه گذاری های گسترده و به دست گرفتن سهام بازار می باشد و مهم ترین کاری که در این راستا انجام خواهد داد استخدام یک تیم فروش حرفه ای برای مذاکره با مشتریان شرکت های جهانی می باشد. ممکن است این تیم در کنار برنامه نویسان شرکت اپل مشغول به کار شوند.

شرکت اپل گفته است که قصد دارد همکاری گسترده ای با گروهی از برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزاری داشته باشد از جمله این گروه ها ServiceMax و PlanGrid می باشد که هر دوی این ها مشغول ساخت برنامه های صنعتی و اختصاصی هستند. به عنوان مثال ServiceMax مشتریان بزرگی دارد که همکاری با این شرکت را برای اپل سودمند کرده است از جمله مشتریان این گروه برنامه نویس  Procter & Gamble و DuPont می باشد.

شرکت اپل همچنین با یک سری برنامه نویس بزرگ دیگر همکاری می کند که گفته شده است هدف او از این همکاری این است که ابتکار و خلاقیت را در دست بگیرد و به بتواند به راحتی برنامه های سفارشی را برای شرکت های بزگر طراحی کند.

applebusiness

توسعه دهندگان نرم افزاری و همچنین کسانی که اپل را در راستای این برنامه یاری می کنند نمی توانند درباره جزئیات این برنامه و همچنین فروشندگان آیفون چیزی بگویند و اطلاعات خاصی ارائه دهند. مسئولین فروشگاه های آیفون با یک سری گروه های جدید که شروع به همکاری با اپل کرده اند قرار داد بسته اند از جمله این گروه ها ServiceMax و PlanGrid می باشد که در حال حاضر برنامه های آن ها جز اولین انتخاب شرکت های بزرگ آمریکایی محسوب می شود. ولی سخنگوهای این شرکت هم طی مصاحبه ای گفتند نمی توانند به صورت علنی چیزی درباره این طرح بگویند و شرکت اپل در حال حاضر به دنبال بستن قرار داد با یک سری شرکت دیگر نیز می باشد.

علاوه بر ایجاد همکاری با برنامه نویسان اپل همچنین گفته است که قصد دارد نمایندگان فروش خود را برای مذاکره با معاونان اطلاعاتی سایر شرکت های بزرگ بفرستد از جمله این شرکت ها Citigroup می باشد که نمایندگان فروش اپل در حال مذاکره با آن ها به منظور ایجاد ابتکار در بسته بندی مربوط به محصولات اپل می باشند.

در اوایل سال جاری نیز شرکت اپل اعلام کرد با شرکت بزرگ آی بی ام به منظور گسترش برنامه های آی او اس در آیفون و آیپد و سایر دستگاه های آی او اس برای ساخت برنامه هایی در زمینه های بانکداری، برنامه های  دولتی ، بیمه، خرده فروشی، مسافرت، حمل و نقل، و ارتباطات از راه دور قرار داد بسته است. این قرارداد سود بسیاری زیادی را برای هر دو شرکت به دنبال داشت و این باعث شد اپل تصمیم بگیرد باز هم در زمینه AppleCare که مربوط به تعمیرات دستگاه می باشد با شرکت آی بی ام همکاری داشته باشد.

مشخص است که هدف شرکت اپل از تحمل این فشار ها افزایش فروش محصولاتی است که به تازگی معرفی کرده است. هرچند فروش آیپد مدتی است که در ماه های اخیر با کاهش مواجه بوده است اما شرکت اپل اعلام کرد که اطمینان دارد میزان فروش در سه ماهه پایانی سال جاری افزایش چشم گیری داشته باشد.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا