اپل جی کارنی دبیرمطبوعاتی سابق کاخ سفید را استخدام میکند

به گزارش سایت recode جی کارنی دبیرمطبوعاتی سابق کاخ سفید،یکی از نامزدهای انتخابی برای جانشینی “کتی کاتن” به عنوان رئیس روابط عمومی شرکت اپل می باشد.جی کارنی که مدتی خبرنگار مجله تایم بود در سال ۲۰۱۱ میلادی از طرف باراک اوباما بعنوان سخنگوی کاخ سفید انتخاب شد.

jaycarney
اوباما که بطور غیر منتظره در کنفرانس خبری  کاخ سفید حضور یافته بود جی کارنی را یکی از دوستان نزدیک خود خواند و گفت در آینده از او بعنوان مشاورش استفاده خواهد کرد. کارنی به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید از سال 2011 تا ژوئن سال 2014 مشغول به کار بود تا اینکه استعفای رسمی خود را اعلام کرد. پیش از آن کارنی به عنوان وزیرارتباطات “جو بایدن”، معاون رئیس جمهور، خدمت می کرد.و پیش از آن  مدیر مسئول مجله TIME واحد واشنگتن بود.

کتی کاتن پیش از بازنشستگی اش در ماه می نایب رئیس بخش ارتباطات شرکت های بزرگ اپل در سراسر جهان بود و به مدت بیست سال هم برای Steve Jobs و هم برای Tim Cook خدمت کرد.کاتن به عنوان محافظ سرسخت بخش مدیریت اپل شناخته شده است، بزرگترین خدمت او حفاظت از دسترسی به رسانه ها و حفظ اطلاعات بخش روابط عمومی کمپانی می باشد.

پس از بازنشستگی کاتن، شرکت اپل به صورت فعالانه به دنبال جانشین برای او است. تیم کوک در گزارش ها اعلام کرده که در این جستجو نظارت کامل را دارد و فردی “با روابط دوستانه و نزدیک تر”به عنوان کاتن جانشین کند و کمپانی  در جهت حمایت از مدیریت جدید تلاش می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا