اپل در حال عرضه آیفون 6 و پلاس به 20 کشور جدید

اپل گوشی های جدید خود یعنی آیفون 6 و آیفون 6 پلاس را امروز(26 سپتامبر سال 2014) برای فروش به کشور نیوزلند فرستاد. در فروشگاه ها ، فروشگاه های آنلاین و خرده فروشان کشور نیوزلند اکنون آیفون 6 و آیفون 6 پلاس برای فروش قرار گرفته است و مردم این کشور می توانند به راحتی صاحب یکی از این گوشی های هوشمند فوق العاده شوند.

اپل در حال عرضه آیفون 6 و پلاس به 20 کشور جدید

انتشار آیفون در نیوزلند از روز جمعه بسیار گسترده تر انجام خواهد شد و همچنین در بازار های بیست کشور جدید دیگر نیز قابل خرید می باشد.این کشور ها شامل : اتریش، بلژیک ،دانمارک ، فنلاند ، ایرلند ،ایتالیا ، لیختن اشتاین ، لوکزانبورگ ، هلند ، نروژ ، پرتغال ، قطر ، روسیه ، عربستان سعودی ،اسپانیا ، سوئد ،سویس ، تایوان ، ترکیه ، امارات متحده عربی می باشند. امیدواریم که به زودی آیفون 6 و آیفون 6 پلاس به کشور ایران نیز صادر شود تا ما نیز بتوانیم از بهترین گوشی های جهان استفاده کنیم.

اپل قول داده که تا پایان سال گوشی های جدیدش را در 115 کشور انتشار دهد.

اپل می داند که بازار چین یکی از بازار های در حال رشد است و به دنبال بدست آوردن بازار چین است به طوری که در حال مذاکره با سازمان دولتی چین برای بدست آوردن حق صادرات آیفون به چین است.

یکی از مقامات رسمی شرکت سامسونگ گفت:مصرف کنندگان بسیار واکنش خوبی نسبت به دو دستگاه آیفون 6 و گلکسی نوت 4 نشان داده اند و می خواهند به سرعت یکی از این دستگاه ها را برای خود تهییه کنند .همچنین شرکت کره ای سامسونگ گفته با وجود گوشی های هوشمند قدرتمند اپل در بازار فروش ، سامسونگ کار دشواری برای عرضه ی گلکسی نوت 4 در بازار خواهد داشت.

اپل در حال عرضه آیفون 6 و پلاس به 20 کشور جدید

انتظار می رود نوت 4 تا پایان اکتبر 2014 در 140 کشور برای فروش قرار بگیرد.

سامسونگ قصد دارد که در 30 روز اول عرضه گلکسی نوت 4 ، 15 میلیون دستگاه بفروشد. در مقایسه اپل توانست 4 میلیون دستگاه قبل از عرضه آیفون 6 پیش فروش کند و بعد از عرضه به مدت یک هفته توانست 10 میلیون گوشی بفروشد( این فروش یک رکورد جدید در میان شرکت های مختلف می باشد)

اپل همچنین تخمین زده که در 3 ماه آینده می تواند 61 میلیون دستگاه بفروش برساند که در مقایسه با فروش آیفون 5 اس که توانست 51 میلیون بفروشد 10 میلیون بشتر است. و می خواهد که رکورد جدیدی در فروش گوشی ثبت کند.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا