اپل دو مهندس از تیم FuelBand نایک را استخدام میکند

در اوایل سال جاری، نایک به طور قابل توجهی 80 نفر از تیم FuelBand را که در ساخت تی شرت معروفشان به آن کمک کرده بودند را اخراج، واز بخش سخت افزار به نرم افزار انتقال داد .

اپل دو کارمند سابق FuelBand را به نام های Ryan Bailey و John Gale در ماه جوئن امسال استخدام خواهد کرد. به گزارش 9to5Mac یک کارمند که در نایک به عنوان یک مهندس ارشد اعتبارسنج کار می کرد، هم اکنون در اپل به عنوان مهندس طراحی مکانیک مشغول به کار است . همچنین Gale که در نایک به عنوان مهندس ارشد نرم افزار بود، در حال حاضر به عنوان مهندس سنجش سیستمی مشغول به کار شده است .

nikefuelband

با توجه به پروفابل شخصی شان، این دو متخصص و توسعه دهنده در انواع دستگاه ها و تکنولوژی های پوشیدنی هستند، که در حال حاضر بر روی ارائه توصیه های فنی و مهندسی به اپل مشغول به کار هستند . در عین حال Gale، مشغول توسعه سخت افزار و سیستم عامل دستگاه های معماری برای محصولات دیجیتال ورزشی نایک است .

 مسئولیّت اصلی ما، تعریف برای سخت افزار و معماری سیستم عامل برای محصولات دیجیتال ورزشی نایک است. علاوه بر آن من توسعه محصولات سیستم عامل را برای شرکت های همکار مدیریت میکنم. مسئولیتم برای ارائه سیستم عامل به اعتبار طراحی در یک محیط ، تولید ، تعریف و پیاده سازی پروتکل هایی است که به تعامل با اجزای اکوسیستم نایک ، و ترجمه در سطح بالای آن به اقدام های علمی و تعاریف آزمایشی است. من شخصا برای خط تولید نایک سیستم عامل ارائه می کنم .

این مشخص نیست که آیا Gale و Bailey  به اپل برای ساخت ساعت های آن ملحق شده باشند ، اما امکان این است که با توجه به تجربه این دو کارمند آن ها را برای ساعت های هوشمندشان استخدام کنند. اپل برای ساخت ساعت های خود پیشنهاد کار در دو رشته مهندسی طراحی مکانیکی و مهندسی سنجش سیستمی را داده است. پس مشخص نیست که این دو مشغول به چه کاری خواهند شد .

استخدام مهندسان شرکت نایک Nike

در طول سال گذشته، اپل کارشناسان متعددی در زمینه تناسب اندام برای پیوستن به تیم iWatch استخدام کرده است، از جمله Guru Jay Blahnik متخصص تناسب اندام، کارشناس تغذیه و خواب Roy Raymann،  متخصص پالس اکسیمتری و افسر سابق پزشکی ، Michael O’reilly و بسیاری از دانشمندان و مدیران اجرایی از شرکت های مانند AccuVein ،C8 MediSensors و Senseonics . اخیرا این شرکت مدیران سابق شرکت های ساعت های لوکس مانند TAG Heuer و  Patrick Pruniaux را برای ساخت iWatch به کار گرفته است .

با توجه به گزارش های اخیر از وال استریت ژورنال، ساعت های هوشمند اپل به 10 سنسور مختلف با قابلیت پیگیری سلامت و تناسب اندام مجهز می شوند . گفته می شود برای یکپارچه سازی برنامه های بهداشت در iOS 8 اقدام خواهند کرد. ساعت ها در دو اندازه ی مختلف و با طراحی های زیاد برای جلب رضایت طیف وسیعی از سلیقه ها عرضه می شوند . با توجه به گفته ها انتظار می رود اپل برای معرفی iWatch در ماه اُکتبر(مهر) اقدام کند .

ممنون که با آی اپل سنتر بودید، با مقالات دیگر ما همراه باشید .  امیدواریم مورد بهره شما قرار گرفه باشد .

منبع : MacRumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا