اپل و شرکت IBM در جهت ارتقایی بزرگ سرمایه گذاری میکنند

اپل و تیم IBM امروز برنامه ای برای مشارکتی منحصر به فرد را مطرح کردند که تیم آن ها را از طریق یک سری از برنامه های کسب و کار و سرویس های جدید برای دستگاه های IOS  به سمت “دگرگونی تحرک پذیری سرمایه” سوق می دهد که بدون شک میزان فروش شرکت اپل بالا خواهد رفت.

تیم IBM فروش دستگاه های IOS  به مشتریان شرکت های بزرگ و همچنین بیش از 100  برنامه خاص صنعتی و ملی شروع خواهد کرد که زمینه سازی برای ساخت آیفون و آیپد خواهد بود. IBM  خدمات بهینه سازی شده انبوهی را به IOS ارائه می دهد از جمله قابلیت هایی مانند مدیریت دستگاه،امنیت، تجزیه و تحلیل و یکپارچه سازی موبایل.

تیم

مدیر عامل شرکت اپل “تیم کوک” و مدیرعامل تیم IBM”ویرجینیا رامتی”

 تیم کوک و شرکت IBM

به گفته تیم کوک مدیرعامل شرکت اپل، “آیفون  و آیپد بهترین دستگاه های تلفن همراه در جهان هستند و کار مردم را در امور تجاری آن ها در میان بیش از 98 درصد از کاربران  fortune500 و 92 درصد از کاربران جهانی500(Global 500)که کاربر دستگاه های IOS می باشند دگرگون کرده است. برای اولین بار ما در حال قصد داریم تجزیه و تحلیل اطلاعات بزرگ و مشهور تیم IBM در خصوص IOS را در اختیار کاربران قرار دهیم تا فرصت بیشتری برای بازاریابی اپل فراهم شود. این یک گام بسیار مهم برای شرکت می باشد و فقط اپل و تیم IBM می توانند آن را ارائه کنند.”

همچنین به عنوان بخشی از این قرار داد، شرکت اپل قصد دارد سرویس جدید  AppleCare  که توانایی رفع نیازهای خاص  شرکت را دارد ارائه کند. هردوی گروه فناوری اطلاعات و کاربران نهایی دسترسی به حمایت و پشتیبانی اپل و دریافت خدمات حین خرید از تیم IBM خواهند داشت.

به نظر می رسد تیم کوک و مدیرعامل شرکت IBM ویرجینیا رامیتی در شبکه CNBC پیرامون این خبر مذاکره کنند. کوک در مورد این همکاری بیان کرده است که “وعده های بزرگی در مورد تلفن همراه در راه است.”

طبق گفته کوک،اپل از سال ها قبل شروع به مذاکره با تیم IBM در زمینه همکاری کرده است و مذاکرات این دو شرکت درباره عرصه سرمایه گذاری بوده است.کوک افزود” مدت زمان زیادی نیاز است که بهترین های شرکت اپل و شرکت IBM سازمانی را با هم تشکیل بدهند. همچین به گفته وی هم پوشانی و یا رقابتی وجود ندارد بلکه این دو شرکت کاملا مکمل یکدیگر هستند و بیش از هرچیز بر مشتریان شرکت تمرکز دارند.”

رامیتی نیز پیرامون این همکاری اظهار نظر کرده و گفته است”همه چیز در جهت گشودن قفل تحرک پذیری در سرمایه می باشد”IBM کمیته ای برای رسیدگی به مسائلی که شرکت را از گسترش دستگاه های تلفن همراه باز میدارد مانند امنیت تشکیل داده است،و هردو شرکت چندین هدف دارند،به گفته رامیتی ” یکی از این اهداف رشد هردو شرکت است اما نکته دوم در این همکاری این است که من و کوک اغلب در مورد بازسازی تجارت، پیش بینی دوباره و تصوراتی حرفه ای صحبت می کنیم”

پس از اعلام شرکت اپل، کوک از طریق 9to5Mac  یادداشتی در مورد همکاری جدید به کارکنان اپل فرستاد و اشاره کرد که این همکاری موجب آسایش خارق العاده ای برای کاربران اپل خواهد شد و یکپارچه سازی سخت افزارها و نرم افزارها با همکاری تیم IBM تحول بی نظیری درزمینه صنعتی، نرم افزارهای شرکت و تخصص در زمینه تجزیه و تحلیل اطلاعات بسیاری را به همراه خواهد داشت.

دو سرمایه گذار اپل و IBM

همچنین تحرک حیرت آوری در میزان فروش شرکت اپل ایجاد می کند. آیفون و آیپد می توانند در میان بیش از 98 درصد از کاربران Fortune 500 مشاهده شوند. مردم عاشق استفاده از دستگاه های IOSخواهند شد و اپل مواردی را برای رفع نیاز بیشتر به امنیت و گسترش مقیاس پذیری از برنامه های پلیت فرم های قدرتمند ارائه می کند.طبق آنچه اعلام شده است به دنبال قرار دادن تجزیه و تحلیل مربوط به  اطلاعات بزرگ و مشهور پیرامون IBM در اختیار کاربران  IOS هستیم تا فرصت بازاریابی بیشتری برای شرکت اپل فراهم شود.

اپل همچنین اطلاعات آیپدهای خود را همراه با جزئیات جدید پیرامون  همکاری میان دو شرکت در سایت کسب و کار خود قرار داده است و همچنین  پیوستی برای اولین تلفن همراه های طراحی شده توسط IBM  برای مشتریانی که به دستگاه های IOS  علاقه مند هستند قرار داده است.

اولین برنامه های IBM به صنعت های مختلفی چون خرده فروشی،بهداشت و درمان، بانک داری، سفر،حمل و نقل و … اختصاص داده شده است. در سال 2015با به کارگیری برنامه های جدید برنامه های فوق کم تر خواهند شد.این شرکت همچنین در نظر دارد نخستین پلیت فرم های تلفن همراه IOS خود را با مزایایی مانند تجزیه و تحلیل، ذخیره سازی انبوه، مدیریت دستگاه در مقیاسی بالا،کاتالوگ های برنامه های خصوصی و اطلاعات و سرویس های امنیتی  در این معامله ارائه کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا