آی او اس 8.2 دوشنبه‎ی آینده رونمایی می‎شود

BGR: رونمایی از آی او اس 8.2

اپل در نظر دارد تا آی او اس 8.2 را دوشنبه‎ی آینده، یعنی 2 مارس 2015 برای استفاده‎ی عموم رونمایی کند. که این تاریخ طبق گفته‎ی جاناتان گلر (Jonathon Geller)، سردبیر BGR که با یکی از مسئولین صحبت کرده، اگر 2 مارس نباشد، نهایتا در هفته‎ی بعد خواهد بود.
آی او اس 8.2

2 مارس، دوشنبه است که برای آپدیت نرم افزای iOS روزی نامتعارف به نظر می‎آید، اما از طرفی 9 مارس نیز همین وضعیت را دارد؛ روزی که قرار است مراسم رسانه‎های اپل با نام “Spring Forward” هم برگزار شود. مراسمی که انتظار می‎رود در آن از خصوصیات ساعت اپل پرده برداشته شود.

علاوه بر این، سردبیر BGR آگاه شده که قبل از آماده شدن آپدیت نرم افزار برای انتشار عمومی، قرار است 4 بتا از iOS 8.3 بیرون بیاید. وی قبل‎تر اشاره کرده بود که آی او اس 8.2 ماه مارس منتشر خواهد شد اما قاب زمانی دقیقی ارائه نداده بود. سردبیر BGR نوشت: “به ما گفته شده که قرار است 4 بتا برای iOS 8.3 منتشر شود. اپل بتای دومی را اوایل این هفته بیرون داد، که در این صورت تنها 2 نسخه می‎ماند تا قبل از عمومی شدن این ورژن برای استفاده‎‎ی مشتریان، منتشر شود.”

در کنار آی او اس 8.2 ، احتمالا هم ساعت اپل معرفی خواهد شد و هم از اپ همراه ساعت اپل (Apple Watch Companion)، که کمی زودتر از ساعت رونمایی می‎شود.

iOS 8.3 با نام تجاری استو (Stowe)، شامل 8 زبان برای سیری (Siri)، شکلک‎های (Emoji) متنوع کاراکتری از نظر نژادی و بهبودسازی‎های دیگری می‎باشد.

همچنین گفته می‎شود که iOS 8.3 به عنوان بتای عمومی در نیمه‌ی مارس ارائه خواهد شد. اگر این درست باشد، یعنی صد هزار نفر اولی که برای برنامه‌ جدید AppleSeed iOS ثبت نام کنند می‎توانند قبل از انتشار عمومی این نسخه، از آن استفاده کنند.

انتظار می‎رود که اپل، iOS 8.4 را نیز همین تابستان منتشر کند.

در کنار سایر بهبود سازی‎های پشت پرده‎ای، آی او اس 8.2 باید شامل سرویس جدید پخش کننده‎ی موسیقی مستقیما داخل اپلیکیشن music هم بشود.

idownloadblog

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا