آیفون 4 مجددا توسط شرکت اپل تولید خواهد شد

The Economic Times ادعا می‌کند که اپل تولید آیفون 4 را برای پاسخگویی به نیاز‌ بازار‌های در حال ظهور از سر گرفته است. کمپانی کوپرتینویی احتمالا می‌خواهد محصولات خود را با هزینه ارزان در بازار‌های در حال ظهور مانند هند، اندونزی و برزیل نگه دارد.

اپل امیدوار است که این اقدام سهمش را در اینگونه بازار‌ها و بازار‌های درحال توسعه افزایش دهد، در جایی که اهمیت کمی در قبال خرید اسمارت‌فون‌ها وجود دارد و البته مشتریان و قیمت محصولات الکترونیک نسبت به متوسط جهانی بسیار بالاتر است.

apple-iphone-4

پس از تولید آیفون 5s و 5c، کمپانی از تولید آیفون 4 دست کشید، و برای یک فصل کامل از تولید این محصول خودداری کرد. اما پس از کاهش فروش مرحله به مرحله، اپل می‌خواهد این گوشی هوشمند که برای اولین بار در سال 2010 تولید شده بود را از بازنشستگی دربیاورد. شما هنوز هم می‌توانید در بعضی از مناطق آیفون 4 را بخرید، مثل Virgin Mobile، و به نظر می‌رسد هنوز مقداری از عمر این دستگاه باقی مانده است.

این گزارش در ادامه می‌گوید که Foxconn در حال حاظر تولید آیفون 4 جدید را شروع کرده، و اشاره می‌کند به این موضوع که این اولین بار در تاریخ اپل است که این شرکت تولید یک محصول قدیمی را دوباره از سر می‌گیرد.

The Economic Times مدعی است که، 60000 عدد از این محصول تا هند حمل و نقل می‌شود اما هنوز از تعداد در دسترس این محصول در کشور‌های اندونزی و برزیل اطلاعاتی وجود ندارد.

آیفون 4 اپل قدیی‌ترین آیفونی است که می‌تواند از آی او اس 7 ، که در سال پیش منتشر شد، پشتیبانی کند. و بیشترین علاقه و جذابیت برای کشور‌های در حال توسعه، قیمت این محصول است.

و در گزارش قبلی که در ماه ژانویه منتشر شد ذکر شده که قیمت نسخه 8 گیگ این محصول در کشور هند 244 دلار است، البته بدون قرارداد، و به فروش می‌رسد. البته تا این لحظه هیچ چیز به صورت رسمی اعلام نشده است.

technobuffaloidownloadblog

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.