توسعه برنامه باتری آیفون 5 توسط اپل

در سال گذشته اپل یک برنامه جایگزین باتری برای گوشی آیفون 5 را معرفی کرد . برای کسانی که با این برنامه آشنا نیستند ،توضیح مختصری در ادامه در باره این برنامه می دهیم . در ابتدا درصد کمی از صاحبان آیفون 5 نارضایتی خود را از عملکرد باتری دستگاه های خود اعلام نمودند . این موضوع باعث می شد تا شارژ دستگاه ها بطور قابل ملاحظه ای سریعتر تخلیه شود و در همین راستا صاحبان این گوشی ها می بایست دستگاه های خود را در طول روز بیش از حد معمول شارژ کنند.

گیفت کارت

iphone-5s-review-019-640x426

این برنامه آمده بود تا دستگاه های آیفون 5 را تا دو سال بعد از زمان خرید ساپورت نماید. به این معنی که صاحبان آیفون 5 فرصت داشتند تا باتری دستگاه های خود را تا تاریخ یک مارس 2015 تعویض نمایند . البته این موضوع در مورد دستگاه هایی است که باطری آنها معیوب بود . با این حال با توجه به روز رسانی اخیر اپل که در وب سایت خود قرار داده است ، به نظر می رسد که آنها برنامه جایگزینی باتری را ادامه می دهند . تاریخ جدیدی که تعیین شده است تا ژانویه 2016 می باشد . این به این معنی است که اگر شما بعدا بخواهید آیفون 5 خریداری نمایید یا اینکه اولین باری است که چنین موضوعی را می شنوید ، هنوز هم کمی کمتر از یک سال فرصت دارید که باتری دستگاه های خود را تعویض نمایید. البته اگر تا به حال از مدل های جدید آن خریداری نکرده باشید و همینطور با این فرض که گوشی شما جزو گوشی هایی با باطری معیوب باشد .

iphone5b

اگر شما نگران آن هستید که گوشی شما نیز یکی از واحد های معیوب باشد ، کافی است به صفحه support اپل رفته و شماره سریال گوشی خود را وارد نمایید و ببینید که آیا گوشی شما نیز واجد شرایط لازم برای دریافت باطری جایگزین هست یا نه.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا