رم آیفون 6 + اپل به یک گیگابایت محدود شده است

قبل از اینکه آیفون6 منتشر شود همه گزارش ها گفتند که ظرفیت حافظه خارجی یا رم آن مانند آیفون 5s همان یک گیگابایت خواهد بود اما کسی در مورد آیفون6 بلاس چیز دقیقی نگفت و میزان رم آن مانند یک راز باقی ماند و خیلی ها این امید را دارند که میزان رم آن تا 2 گیگابایت ارتقا داشته باشد.

اطلاعات جدید نشان می دهد که ممکن است رم آیفون6 پلاس هیچ ارتقایی نداشته باشد ، و مانند آیفون6 دارای رم 1 گیگابایتی باشد. تصاویر جدیدی که از برد آیفون 6 پلاس منتشر شده نیز نشان می دهد رم آن همان میزان یک گیگابایت می باشد.

iphone6plusscreenshot

 

با وجود اندازه و ظاهر متفاوت به نظر می رسد دو مدل آیفون 6 و آیفون 6 پلاس از نظر اجزای داخلی مانند تراشه A8 و رم یک گیگابایتی با هم یکسان باشند ، با این وجود به نظر می رسد باتوجه به اندازه باتری آیفون 6 پلاس نیز بزرگ تر شده و قدرت آن بیشتر باشد و همچنین دوربین آن دارای تثبیت کننده نوری تصاویر می باشد در حالی که  آیفون6 به تثبیت کننده الکترونیکی تصاویر محدود است.

پست معرفی آیفون 6 : مشخصات و ویژگی های آيفون 6 و آیفون 6 پلاس

در حالیکه عدم افزایش رم آیفون6 پلاس تا 2 گیگابایت مایه ناامیدی خیلی ها شده اپل گفته که در جهت ارتقا باتری نهایت سعی خود را کرده است و توانسته عملکرد دستگاه و طول عمر باتری را به یک تعادل عالی برساند. درست است که شرکت هایی مانند سامسونگ از نظر رم در رقابت پیروز هستند اما بارها دیده ایم که به عملکرد گوشی آسیب وارد کرده است ُ مثلا سامسونگ گلکسی اس 5 با طول عمر باتری به اندازه 10 ساعت اینترنت و 12 ساعت پخش فیلم HD می باشد و با توجه به اطلاعاتی که روز 9 سمپتامبر اعلام شد گفته شده که آیفون6 پلاس از این میزان تجاوز خواهد کرد.

گفته می شود باتری آیفون6 پلاس  2,915 mAh می باشد وقابلیت پخش  12 ساعت اینترنت  و 14 ساعت تماشای فیلم HD ‌را دارد ، آیفون6 و آیفون6 پلاس روز جمعه 19 سمپتامبر وارد بازار می شود.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا