سرعت بالای پیش خرید آیفون 6 اس پ 6 اس پلاس

طبق گفته‎ی اپل سرعت پیش خرید آیفون 6 اس به نحوی است که رکورد 10 میلیون واحد سال گذشته شکسته می‎شود

اپل امروز صبح در خبری به CNBC اعلام کرد که آیفون 6 اس پ 6 اس پلاس با سرعتی پیش خرید می‎شوند که رکورد 10 میلیون پیش خرید سال قبل که در هفته‎ی اول برای آیفون 6 و آیفون 6 پلاس ثبت شده است، خواهند شکست.

این اعداد جواب محکم برای آنالیزور‎های بی منطقی است که گفته بودند اپل قادر به این نخواهد بود از این عدد عبور کند چون آیفون ضعیف شده است.

iPhone-6s-4K-video
جالب است که اپل اظهار کرده است میزان پیش خرید برای آیفون 6 اس پلاس 5.5 اینچی دارای صفحه‎ی نمایش بزرگتر و گران تر بسیار زیادتر بوده است به طوری که میزان موجودی این گوشی در انبار تمام شده است. این کمپانی در زمان نوشتن این مقاله حرفی از میزان فروش آیفون 6 اس در هفته‎ی افتتاحیه نزده است ولی ما انتظار داریم که این رکورد را آن‎ها به زودی از طریق یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کنند.

تقاضای فوق العاده غیرقابل انتظار برای آیفون 6 اس پلاس

اگر بخواهیم مقایسه کنیم، آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در 24 ساعت اول به میزان 4 میلیون پیش خرید داشتند، که این آمار در سه روز اول به عدد 10 میلیون ارتقاء پیدا کرد.

این کمپانی در اظهار نظر خود گفت: “پاسخ مشتریان به آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس بی نهایت مثبت بوده است و میزان پیش خرید این هفته در بخش‎های مختلف جهان بسیار زیاد بوده است.”

” ما با سرعتی پیش می‎رویم که رکورد پارسال که در هفته‎ی اول به مقدار 10 میلیون واحد مربوط به آیفون 6 بوده است را از تاریخ 3 مهر ماه با آیفون جدید، بشکنیم.”

در رابطه با میزان تقاضای فوق العاده غیرقابل انتظار برای آیفون 6 اس پلاس 5.5 اینچی اپل گفته است:

“همانطور که بسیاری از مشتریان متوجه شده‎اند، میزان تقاضای آنلاین برای آیفون 6 اس پلاس بی نهایت زیاد بوده است و از پیش بینی‎های ما برای زمان پیش خرید فراتر رفته است.”

در واقع، طبق گفته‎ی بلاگ میزان موجودی آیفون که زمان تخمینی انتظار برای دستگاه‎‎های جدید را که در فروشگاه آنلاین اپل نمایش داده می‎شود، دنبال می‎کند میزان زمان انتظار برای آیفون 6 اس پلاس در تمامی کشور‎هایی که این گوشی عرضه خواهد شد، که چین و ایالت متحده شامل آن‎ها می‎شوند، از الان 3 تا 4 هفته بعد است.

اپل گفته است: “ما در حال کار بر روی این هستیم که هرچه سریع تر که می‎توانیم میزان تقاضا را با عرضه همگام کنیم، و ما گوشی‎های آیفون 6 اس پلاس و همچنین آیفون 6 اس را زمان بازگشایی فروشگاه‎های خورده فروشی اپل در جمعه‎ی بعدی، برای فروش خواهیم داشت.”

باید این امر اشاره شود که بر خلاف سال گذشته، چین و نیوزلند حالا در فهرست موج اول کشور‎هایی که آیفون‎های جدید را دریافت خواهند کرد، قرار دارند.  آیفون 6 اس و 6 اس پلاس در 12 کشور در زمان عرضه موجود خواهند بود که در قیاس با نسل قبل این آمار 9 کشور بوده است، این کشورها عبارتند از: استرالیا، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، ژاپن، نیوزلند، پورتوریکو، سنگاپور، بریتانیا و ایالت متحده.

پیش خرید آیفون‎های جدید از اوایل صبح روز شنبه از طریق فروشگاه آنلاین اپل و شرکای اپراتوری آن‎ها شروع شده است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا