زمان دقیق رونمایی از محصولات اپل

رونمایی از مدل های جدید آیفون به همراه محصول جدید شرکت اپل

اپل برای برنامه پاییزی iPhoneخود که قرار است روز پنجشنبه تاریخ 18 شهریور در سالن Bill Graham Civic در شهر سان فرانسیسکو برگزار نماید، مهمانان زیادی را دعوت کرده است.

2015-08-29_020112

در این همایش، اپل قصد دارد تا از مدل های جدید آیفون به همراه محصول جدید این شرکت یعنی Apple TV رونمایی کند.

سالن همایش Bill Graham Civic به نظر می آید پاتوق جدید اپل باشد. قبلاً این شرکت برنامه های iPhone خود را در Moscone West و یا دانشکده خود یعنی Cupertino برگزار می کرد. سالن Bill Graham Civicدارای ظرفیت 7,000 نفری است.

یکی از برنامه های قبلی اپل در سالن Yerba Center در سان فرانسیسکو برگزار شد که ظرفیت آن 757 نفر بود. همایش سال 2014 این شرکت در Flint Center اجرا شد که بیشتر از 2,405 نفر ظرفیت نداشت. ولی برنامه امسال که قرار است در سالن 7,000 نفری برگزار شود مطمئناً باید چیزی فراتر از قبل باشد.

عنوان این همایش، Hey Siri, Give us a Hint، نشان می دهد که احتمالاً تغییراتی در مورد Siri رخ خواهد داد. یکی از مواردی که قرار است این شرکت معرفی کند HomeKit می باشد. ولی با توجه به مکان همایش، عنوان همایش مربوط به Siri و ظرفیت سالن نمایش می توان نتیجه گرفت که برنامه ای فراتر از رونمایی آیفون جدید، تلویزیون Apple TV و watchOS 2 در ذهن دارند.

نکته: به Siri بگویید Give me a hint تا جواب جالبی بگیرید

در مورد اینکه همایش چگونه خواهد بود و اپل چه محصولاتی می خواهد معرفی کند، شایعات زیادی پخش شده است. در مطالب قبلی سایت می توانید برخی از آنها را مطالعه نمایید.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا