قیمت حدودی 400 دلار برای ساعت هوشمند آی واچ اپل

در آخرین گزارش از مجموعه گزارش هایی که در مورد برنامه های اپل در رابطه با ساعت هوشمند آی واچ منتشر شده است ، سایت خبری ریکورد گزارش کرده که قیمت آی واچ در حدود 400 دلار خواهد بود یعنی 1 ملیون و 500 هزار تومان در تهران . این صرفا مربوط به مدلی است که قرار است معرفی شود و ممکن است مدل های ارزان تری نیز عرضه شود. مدیران اپل هم اکنون در حال بحث بر سر 400 دلاری هستند که بــرای این ساعت هوشمند قیمت گذاشته اند.

به نظر می رسد فروش این ساعت سال آینده آغاز شود و قیمت گذاری برای این محصول هنوز زود باشد اما عده ای می گویند قیمت این محصول در حدود 400 دلار خواهد بود و قیمت ها و رنگ های مختلفی خواهد داشت که متناسب با آن قیمت ها نیز تغییر خواهد کرد. و انتظار می رود که شرکت اپل به این نتیجه برسد که بهتر است برای رقابت بهتر با رقبا قیمت این محصول خود را کمی کاهش دهد.

iwatch_concept_ifoyucouldsee-250x314

هنوز معلوم نیست که آیا اپل قصد دارد قیمت این دستگاه هوشمند را روز معرفی آن یعنی 9 سمپتامبر اعلام کند یا طرفداران را تا زمان عرضه این محصول که احتمال به سال 2015 موکول شود منتظر اطلاع از قیمت آن خواهد گذاشت.

تاکنون شایعاتی که در مورد ساعت هوشمند آی واچ منتشر شده ضد و نقیض بوده اما همه آن ها به این موضوع اشاره کرده اند که این دستگاه دارای سنسور های سلامتی و تناسب اندام خواهد بود ؛ سنسورهایی که میزان اکسیژن ، کیفیت خواب و ضربان قلب را می سنجند. عده ای می گویند که شرکت اپل قصد دارد آی واچ را به عنوان یک دستگاه مستقل عرضه کند ، پس از اینکه قرار شد معرفی آیفون6 و آی واچ در یک روز باشد شایعاتی نیز مبنی بر اینکه آی واچ جز لوازم جانبی آیفون6 است منتشر شد و هنوز این موضوع مشخص نیست.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا