لوگوی اپل روی آیفون 6 درخشان نخواهد بود!

ماه پیش ماه درباره شایعاتی در این مورد که لوگوی آیفون6 هنگام هشدارهایی مثل پیام یا تماس داشتن روشن خواهد شد حرف زدیم.

Logo-on-Apple-iPhone-6-not-expected-to-double-as-notification-light-after-all

منشا این شایعات  عکس هایی بود که توسط سایت سونی دیکسون منتشر شد و طبق آن گفتیم که  آیفون 6 مانند مک بوک ها دارای لوگوی درخشان اپل خواهد بود. این عکس ها نشان می داد که در لوگوی آیفون 6 یک فضای نازک پلاستیکی برای ساتع کردن نور وجود خواهد داشت . این نوار پلاستیکی در بدنه تمام فلزی دستگاه وجود داشته و برای نشان دادن هر اتفاقی که در دستگاه می افتد طراحی شده است .

حتی در این تصاویر نوع رنگ چراغ مربوط به اتفاق های خاص که در گوشی آیفون می افتد توضیح داده شده بود و گفته شده بود که  مثلا فلش سفید برای تماس های ورودی، فلش آبی برای پیام های متنی و یا به روزرسانی توییتر خواهد بود و این طراحی بسیار شگفت انگیز و حیرت انگیز به نظر می رسید.

خبری که به تازگی منتشر شده و خیلی ناخوشایند به نظر می رسد این است که شایعه شده است لوگوی اپل در پشت آیفون6 درخشندگی نخواهد داشت ، چراغ آن روشن نمی شود و فقط خیلی معمولی در پشت این دستگاه قرار داده خواهد شد .

تا جایی که در شایعات اخیر  ثابت شده است آرم اپل پشت آیفون 6 چیزی فراتر از یک لوگوی معمولی نخواهد بود . یک سری عکس از وب سایت تایوانی مربوط به اپل یا “اپل کلاب” منتشر شده است که چند آرم اپل را در یک ظرف مخصوص نشان می دهد که برای قرار گرفتن روی قاب پشتی آماده هستند. در این تصاویر هیچ نشانه ای از اینکه این لوگو به عنوان چراغ عمل کند وجود ندارد.

apples

لوگوی اپل در آیفون 6 درخشان نخواهد بود.

مدت هاست انتظار می رود که آیفون 6 مدل 4.7 اینچی طی مراسمی در تاریخ 9 سمپتامبر معرفی خواهد شد و سپس در کمتر از یک ماه به بازار عرضه خواهد شد.

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا