لوگوی اپل به مناسبت روز محیط زیست سبز پوش شد

22 آوریل روز جهانی محیط زیست و در اکثر جاها این روز را جشن می گیرند . یکی از برنامه های اپل برای این روز در روزی که گذشت این بود که لوگوی اپل تمامی خرده فروشی های خود را به رنگ سبز در آورد و گفته می شود پس از پایان این روز به رنگ سنتی خود یعنی سفید باز خواهد گشت. یکی از معدود روزهایی که اپل به آن اینقدر احترام قائل است روز محیط زیست می باشد.

در کنار نصب لوگوی اپل با رنگ سبز در تمامی خرده فروشی ها ، کارکنان شرکت اپل و فروشندگان فروشگاه های اپل نیز موظف بودن تیشرت سبزی که لوگوی اپل با برگ سبز روی آن هک شده است به تن کنند. به زودی هم جشنی را به مناسبت هفته محیط زیست در سالن پذیرایی کوپرتینو طبق روال سال گذشته ممکن است برگزار کند.

applegreenshirt

 

در توییکی که در مورد روز محیط زیست منتشر شده است تیم کوک درباره تاثیر فعالیت های جهانی روی محیط زیست اظهار نگرانی کرده است و گفته که شرکت اپل همیشه به دنبال راهی برای حفظ محیط زیست بوده است . وی همچنین در وب سایت خود دو روز پیش نوشته است که 100 درصد فعالیت های در آمریکا و 87 درضد فعالیت های این شرکت در سراسر جهان با به کارگیری انرژی های تجدید پذیر می باشد. شعاری که تیم کوک در توئیتر خود ارسال کرده است این است: ” ترک کردن زمین بهتر است از کاری که ما مردم با آن می کنیم!”

طبق ادعای تیم کوک اپل به شدت برای حفاظت از محیط زیست تلاش می کند ، و به سختی به دنبال ترویج بازیافت مواد اولیه ، استفاده از انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی و حمایت از آن ، کاهش انتشار کربن در فضا می باشد ، همچنین اخیرا نیز با سازمان های حفاظت از محیط زیست همکاری کرده و حتی کمک های مالی فراوانی را به این سازمان ها کرده است.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا