اپل آیتونز U را برای آیپد و آموزش بهبود بخشید

اپل در حال به روز رسانی آیتونز U، اپلیکیشن آموزش دیجیتال خود، با مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید متمرکز شده بر روی آموزش بهتر به خصوص بر روی آیپد است. همه‌ی این ویژگی‌ها، شامل تکالیف نوشتاری، حاشیه نویسی PDF، کتب مقطعی و بحث نفر به نفر امروز با یک به روز رسانی به آیتونز U می‌آیند.

1.itunes-u-ipad-swift-hero

• بحث‌ها به معلمان و دانش آموزان اجازه می‌دهند تا متصل شده و با هر کسی به هدف آموزش همکاری کنند.

• تکالیف نوشتاری شامل توانایی حاشیه نویسی PDFها با علامت و دیگر چیزهایی می‌شود که تبدیل مقالات، کتاب‌ها، مجموعه‌ی مسائل و دیگر چیزها را آسان می‌کند.

• وارد کردن مستقیم مواد تدریس و تکالیف دانش آموزان از Keynote، Pages، iMovie، Explain Everything، Stop Motion Studio، Book Creator و دیگر چیزها به آیتونز U.

• یکپارچگی Grade Book، که به واسطه‌ی آن معلمان می‌توانند کارهای دانش آموزان خود را دنبال کرده و حتی برای آنان نوتیفیکیشن ارسال کنند.

2.itunes-u-homework-submission-art

یکی از بهترین چیزها در مورد اپل تعداد افرادی است که در این شرکت به آموزش علاقه دارند، و چه کارهای که تکنولوژی نمی‌تواند برای تسهیل در آموزش انجام دهد. و فقط به آن‌ها اجازه داده نشده تا بر روی این موارد کار کنند بلکه آن‌ها نسبت به این مسئله اشتیاق دارند.

این ویژگی‌ها نتیجه‌ی بازخوردهایی است که از معلمان و دانش آموزانی که در کلاس‌های درس از آیپد و آیتونز U استفاده می‌کنند به دست آمده؛ از آن‌ها سوالاتی پرسیده شده و اکنون نتایج را تحویل گرفته‌اند. و به نظر می‌رسد که این تازه شروع کار باشد.

آیتونز U رایگان است و به روز رسانی آن باید امروز در اپ استور در دسترس باشد. اگر شما از آیپد و آیتونز U در کلاس درس استفاده می‌کنید، نظر خود را در مورد این به روز رسانی جدید به ما بگویید!

دانلود رایگان

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.