ساعت اپل باعث می‎شود درصد افراد دارای iOS 8 به 81% برسد

بعد از یک کاهش سرعت رکورد زنی استفاده از iOS 8 در سه ماهه دوران کریسمس، دوباره رقم مربوط به آن درحال اوج‎گیری است.

طبق داشبورد Distribution رسمی اپ استور، که برای توسعه‎دهندگان بر روی پرتال اپل موجود است، حدود 81 درصد دستگاه‎های آیفون، آیپاد تاچ و آیپد در حال حاضر دارای نسخه iOS 8.0 و یا بعد از آن هستند. فقط دو هفته قبل، مقدار دستگاه‎‎های دارای iOS 8 برای دستگاه‎های فعال در رقم 79 درصد باقی‎ مانده بود.

یک علت افزایش سریع این رقم می‎تواند با عرضه ساعت اپل توضیح داده شود که نیاز به آیفون 5 و یا بعد آن،که دارای iOS 8.2 و یا بیشتر است، دارد. برای آندسته از افرادی نمی‎دانند قضیه چیست باید گفت که اپل با تحت نظر گرفتن آیفون‎ها، آیپد‎ها و آیپد‎هایی که به اپ استور دسترسی دارند، دستگاه‎های فعال را ارزیابی می‎کند.

حدود 17 درصد دستگاه‎ها هنوز از iOS 7، آنطور که توسط اپ استور در تاریخ 27 آوریل، 2015 ارزیابی شده است، استفاده می‎کنند که به نسبت رقم 19 درصدی دستگاه‎های دارای iOS 7 در دو هفته قبل، دو عدد کاهش داشته است.

چنین ارقامی احتمالا نشان از افزایش استفاده از iOS 8 در طول دو هفته گذشته خبر می‎دهد که مشخص می‎کند افراد iOS 7 خود را آپگرید کرده‎اند که مجدد باید گفت احتمالا دلیل این امر این بوده است که قادر به استفاده از ساعت اپل جدید خود باشند.

همانطور که شما می‎دانید، ساعت اپل به عنوان به عنوان دستگاهی که برای کار باید به همراه آیفون باشد بر روی آن یک اپلیکیشن همراه ساعت اپل دارد که با iOS 8.2 و نسخه‎های بالاتر آن سازگاری دارد.

دو درصد دستگاه‎ها هنوز دارای نسخه‎های iOS قدیمی‎تر از iOS 7 هستند.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا