اضافه شدن شهرستان بوستون و سرویس Amtrak در گوگل مپ

بالاخره گوگل مپ مسیر های جدید را در نرم افزار خود برای سیستم عامل iOS اضافه کرد . گوگل در نقشه های اپل مسیر های حمل و نقل را برای سیستم عامل iOS 9 اضافه کرده بود که برخی مسیر ها در آن وجود نداشتند . به تازگی این شرکت مسیر های منطقه بوستون ، آمریکا را به نقشه های گوگل اضافه کرده است . همچنین سرویس دیتا Amtrak برای شهرستان های شمال شرق آمریکا به آن اضافه شد . Amtrak شرکت راه آهن ملی مسافری و یک سرویس حمل و نقل است که بخشی از بودجه آن در اختیار به دولت است.

بوستون اولین شهرستانی است که به نقشه های گوگل در سیستم عامل iOS 9 اضافه شده است

به نظر می رسد در آینده ای نزدیک شهر سیدنی نیز به گوگل مپ اضافه شود . در حال حاضر علاوه بر بوستون مسیر های حمل و نقل شهر های نیویورک ، لندن ، برلین ، سان فرانسیسکو و … نیز در گوگل مپ در دسترس است.

2015-10-20_132527

اپل سرویس Amtrak را نیز در بسیاری از شهرستان ها ارائه می دهد و از آن پشتیبانی می کند . این سرویس برای حمل و نقل از طریق مترو مفید می باشد و کاربر می تواند به راحتی ایستگاه های راه آهن ملی مساففری را پیدا کند . گوگل مپ در سال 2012 منتشر شد و پس از گذشت چند سال پیشرفت های تدریجی در آن دیده شده است و هنوز هم باید در انتظار ویژگی های جدید و اضافه شدن مسیر ها و شهرستان های بود.

در سال 2013 گوگل سرویس HopStop برای یافتن مسیر های حمل و نقل منتشر کرد که سپس این سرویس را در سپتامبر 2015 غیر فعال کرد و مسیر های حمل و نقل در گوگل مپ برای سیستم عامل iOS 9 در دسترس قرار گرفتند.

مسیر های حمل و نقل در گوگل مپ بسیار دقیق و درست هستند 

در زمان انتشار 11 شهرستان از جمله چین در گوگل مپ در دسترس بود و حالا گوگل در حال اضافه کردن شهرستان های بیشتر است اما اپل هنوز اعلام نکرده است که قصد اضافه کردن شهرستان های بیشتر در سیستم عامل iOS را داد یا نه . به دلیل همکاری گوگل و اپل برای نقشه های گوگل ، تایید این شرکت نیز لازم است.

Mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا