اپل علاوه بر بیتس 1 ایستگاه های رادیویی بیشتری می سازد

اگر به بیتس وان علاقه دارید  خوش حال باشید چرا که احتمالا بیتس 2 نیز در راه باشد

به تازگی اپل  تصمیم گرفته است که پنج نسخه از بیتس وان را به نسخه قبلی اضافه کند بدون اینکه نیاز باشد تا قراردادی جدید تنظیم نماید ( بر اساس گزارش وبسایت ورج ). هم چنین این گزارش این را نیز اضافه می کند که اپل لیبلهای بیشتری را نسبت به شرکتهای اینترنتی مانند پاندورا پرداخت میکند .

علی رغم انتقادی که به بیتس وان می شود اما  بیتس وان پاسخهای مثبتی را از شنوندگان خود دریافت کرده است چرا که بیتس وان در برنامه های خود از دی جی های بزرگ و هنرمندان مشهور استفاده می کند که این موضوع باعث جذب مخاطب بیشتر ی میشود

مطمئنا اپل برای سرمایه گذاری در بیتس وان هوشمندی به خرج داده است اما باید این موضوع را به خاطر داشت که اپل نام ان را بیتس وان گذاشته است نه بیتس رادیو و دلیل این موضوع این است که اپل قصد دارد نسخه های جدید تر و بهتر از این برنامه را روانه بازار کند.

هر چند که بیتس وان تنها در سه شهر دنیا (نیویورک ، لس انجلس و لندن ) استدیو دارد و برنامه های آن تنها در 12 ساعت پخش می شود اما مطئنا اپل می تواند با ساختن استدیو های مختلف در سرتاسر  دنیا و 24 ساعته کردن برنامه های بیتس وان برای خود مخاطبان بیشتری جذب کند .

اپل باید از این فرصت پیش امده استفاده کند تا با توسعه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خود مخاطبان بیشتری را جذب خود کند . سرویس بیتس وان هم اکنون به طور رایگان برای کاربران عرضه می شود اما در آینده می توان با برنامه ریزی و متنوع کردن برنامه ها کاربران را قانع کرد که برای استفاده از این سرویس هزینه ای پرداخت کنند

هنوز خیلی زود است که این را گفت اما سرویس موسیقی اپل می تواند موفق باشد البته به شرطی که بتواند کاربران تریال خود را به کاربران دائمی تبدیل کند .

نظری در مورد این موضوع دارید؟اون رو برای ما در کامنتها بنویسید…

 

 منبع : mashable.com/2015/08/06/apple-more-radio-stations

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا