Apple Music پس از 1 ماه 11 میلیون کاربر دارد

هنوز 1 ماه از زمان معرفی سرویس جدید apple به نام apple music نگذشته که بیش از 11 ملیون کاربر از سرتاسر دنیا به music در حالت trial پیوسته اند .  Eddy Cue می گوید :« به راستی ما از این استقبال بی نظیر ، تعجب زده شدیم »

apple-music-2

Eddy Cue هم چنین بیان داشت که از این 1 میلیون کاربر  ، 2 ملیون از آن ها پلن خانوادگی را انتخاب کردند که در این پلن 6 کاربر می توانند از یک حساب استفاده کنند و پس از پایان دوره آزمایشی ، باید برای هر ماه 14.99 دلار پرداخت کنند . پلن فردی این قسمت ، ماهانه 9.99 دلار آب می خورد .

حدود 1 ماه پیش در تاریخ 30 ژوئن این سرویس در حالی پا به عرصه دنیای مجازی گذاشت که در آرشیو آن بیش از 30 ملیون موزیک قرار داشت . هم چنین علاوه بر موزیک ، 1 شبکه رادیویی آنلاین به نام Beats 1 و یک جامعه مجازی با نام Connect در فهرست امکانات این مجموعه جای گرفته بود .

اما باید به این نکته توجه داشت که تمام این 11 ملیون کاربر در حاضر در دوره سه ماهه استفاده آزمایشی رایگان هستند و به طور قطع تعداد زیادی از این افراد بعد از اتمام دوره رایگان ، عضویت خود را از این سرویس قطع خواهند کرد . چون تعداد زیادی همیشه به دنبال سرویس ها و اجناس رایگان هستند و هر زمان اسم پول به میان می آید به سرعت از صحنه ناپدید خواهند شد .

Cue هم چنین به خبرنگار  USA Today گفته که اپ استور اپل در ماه july به رکورد مبادله 1.7 ملیارد دلار دست یافته است .

اگر در این موضوع اطلاعات بیشتری دارید خیلی خوشحال می شویم که با ما در میان بگذارید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا