اپل تایید نهایی فروشگاه جدید سان فرانسیسکو را دریافت کرد

به گزارش Re/code اپل آخرین تایید نهایی از انجمن شهر سان فرانسیسکو برای تاسیس فروشگاه جدید خود را دریافت کرده است. قرار است این فروشگاه جدید در میدان اتحاد شهر سان فرانسیسکو ساخته شود. با این قدم رو به جلو، اپل می‌تواند ساخت و ساز فروشگاه جدید که حدود سه بلوک از فروشگاه موجود در این شهر دور است را شروع کند.

model

مدلی از فروشگاه بزرگ و جدید اپل در شهر سان فرانسیسکو

سخنگوی اپل خانوم Amy Bessette به Re/code گفته:

ما بسیار هیجان زده‌ایم که آخرین تصویب نهایی را از انجمن شهر سان فرانسیسکو دریافت کردیم و اکنون می‌توانیم این فروشگاه جدید را در یک میدان عمومی بسازیم، که جلوه بسیار زیبایی را به میدان اتحاد می دهد و باعث گسترش صدها شغل محلی می‌شود. فروشگاه بسیار محبوب ما در خیابان استاکتون، از 9 سال پیش که افتتاح شده تا کنون نزدیک به 13 میلیون مشتری داشته، و ما به آینده نگاه می‌کنیم تا خانه جدیدمان را در میدان اتحاد بسازیم.

apple_store_sf_union_square_large

انتقادات وارد به این فروشگاه جدید اپل

اپل برای اولین بار در ماه فوریه تایید کمیسیون برنامه ریزی را بدست آورد و همچنین با انتقاداتی از جانب مسولین شهر سان فرانسیسکو و از لحاظ منطقه بندی به طرح اصلی مواجه بود، هفته اخیر با تجدید نظر در طرح، تایید نهایی برای ساخت این ساختمان دریافت شد. به طرح اصلی اپل چندین انتقاد وارد بود، مثل حذف کردن مجسمه و چشمه تاریخی Ruth Asawa، نصب شیشه‌هایی با اندازه 80 فوت عرض و در‌های حرکت کننده که در نزدیک محل عابر پیاده قرار می‌گرفت.

تجدید نظر در ساخت فروشگاه جدید اپل

کمپانی در ماه آگوست در این طرح تجدید نظر کرد و متعهد شد که این مجسمه و چشمه معروف را به مکانی نزدیک منتقل کند، بجای شیشه‌های بسیار بزرگ، طرح پشتی این فروشگاه جدید را با پنجره‌های 8 فوتی درست کند تا جلوه ظاهری خود را داشته باشد، دیوار‌های شیشه‌ای فروشگاه را 4 فوت به عقب براند و ورودی این محل با پنل‌های شیشه‌ای عظیم 44 فوتی ساخته شود.

applestore_unionsquare_panelopen

محل فروشگاه جدید و بسیار بزرگ اپل که قرار است در میدان اتحاد ساخته شود، در سابق ساختمان Levi بوده است که در گوشه خیابات پست و خیابان استاکتون قرار می‌گیرد. تفاسیر بیرون آمده از شکل این ساختمان اینگونه به نظر می‌آیند که اپل می‌خواهد این فروشگاه خاص تر از فروشگاه معروف خیابان پنجم شهر نیویورک باشد.

در این صورت ساخت این فروشگاه جدید و بسیار زیبا تا چند وقت دیگر شروع می‌شود و تا چند ماه دیگر شاهد افتتاح فروشگاه بزرگ اپل در شهر سان فرانسیسکو خواهیم بود.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید این مطلب را مطالعه کنید: تغییرات جدید در ساخت بهترین فروشگاه اپل در سانفرانسیسکو

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا