افتتاح اولین فروشگاه اپل در کشور برزیل

آمریکای لاتین یکی از مناطق جهان است که در آن کشور‌های در حال توسعه زیادی وجود دارد و بازار‌های در حال توسعه برای تولیید کنندگان گوشی‌های هوشمند بسیار مهم است. کشور برزیل برای رشد موبایل‌ها و گوشی‌های هوشمند نقش کلیدی را بازی می‌کند. ما شرکت‌هایی همچون موتورولا را دیده‌ایم که گوشی هوشمند Moto G را با تمرکز خاص بر روی آمریکای لاتین و برزیل عرضه کرد و خریداران جدید خود را بدست آورد. با دانستن این پتانسیل بالقوه برای رشد تکنولوژی در این ناحیه اپل اولین فروشگاه محصولات خود را در کشور برزیل و در شهر ریو دوژانیریو افتتاح کرده است.

Rio-de-Janeiro-statue-640x495

شهر  Rio de Janeiro

برند و نام اپل در کشور برزیل بسیار خواهان و علاقه‌مند دارد، اینطور که Los Angeles Times می‌گوید، شبیه به هر نقطه دیگر از جهان اپل محصولات خود را برای مصرف‌کنندگان در بازار با قیمتی بسیار گران می‌فروشد. در نتیجه، سهم بازار اپل در حدود 9 درصد و این رقم بسیار کمتر از سهم بازار سامسونگ با 40 درصد است. با این حال، مردم برزیل برند اپل را می‌شناسند و در این مورد نیز Los Angeles Times می‌گوید بیش از 1700 نفر از مردم برزیل برای مراسم افتتاح فروشگاه اپل آمده بودند. از این پس محصولات بسیار با کیفیت و عالی این کمپانی بدون هیچ واسطه‌ای عرضه خواهد شد و مردم برزیل با قیمت واقعی این محصولات را خریداری می‌کنند، به امید روزی که این اتفاق در کشور ما نیز بیفتد و بتوانیم محصولات اپل را بدون هیچ واسطه‌ای و از طریق فروشگاه اصلی و نمایندگی اپل خریداری کنیم.

ممکن است اپل برای افزایش سهم خود در بازار قیمت پایین‌تری برای محصولاتش در نظر بگیرد. ما شاهد معرفی مجدد آیفون 4 برای کشور هند با قیمت پایین‌تر از معمول بودیم (می‌توانید این مطلب را در این باب مطالعه کنید)، و ممکن است اپل همین کار را در برزیل انجام دهد. ما بر این باوریم که این تنها شروع رویکرد اپل به بازار‌های در حال توسعه و رشد است و با گذشت مقداری زمان مشاهده خواهیم کرد که این محل خرده فروشی‌ها به افزایش سهم بازار اپل در کشور برزیل کمک می‌کند.

technobuffalo

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.