گفته می شود که اپل در حال بررسی برنامه نویسی اصلی است

گزارشات متنوع می گویند که اپل در حال بررسی شرایط برای شروع به کار برنامه نویسی اصلی می باشد

با استناد به اطلاعات منتشر شده از منابع آشنا به این موضوع، شرکت در هفته های اخیر یکسری “مکالمات اولیه” را با مدیران هالیوود برگزار کرده است تا میزان علاقه ی آن ها به تولید محتوای سرگرم کننده را بسنجد.

میزان جاه طلبی های اپل در حال حاضر مشخص نیست، اما به گفته ی یک منبع، آخر بازی جایی است که اپل بخش های توسعه و تولید را راه اندازی نماید و در راستای تلاش برای رقابت با Netflix و مانند آن، محتوای زیاد ولی بدون کیفیت را ارائه دهد.

apple-tv

همچنین گفته می شود که اپل تلاش بی سابقه ای در راستای حفظ ستاره های مربوط به برنامه ی “Top Gear”، هنگامی که آن ها سریال BBC خود را اوایل سال جاری بیرون دادند، نموده است – هرچند که در نهایت این آمازون بود که پیروز میدان شد.

یکی دیگر از منابع متعدد افزوده است که سازنده ی آیفون در حال آماده شدن برای استخدام مدیران برنامه های سرگرم کننده می باشد.

اینکه اپل علاقه مند به برنامه نویسی اصلی باشد، تعجب آور نیست. در حقیقت اپل هم اکنون نیز اندکی بوسیله ی ایستگاه رادیوی Beats 1، در این زمینه مشارکت نموده است و گزارش شده که شرکت تعدادی موزیک ویدئوی داخلی را نیز، در ماه های اخیر برای هنرمندان مختلف شامل Drake، Eminem و M.I.A تولید نموده است.

همچنین ممکن است که اپل علاقه‌مند ایجاد محتوا برای کاربران خود باشد تا با ارئه ی خدمات تلویزیونی که از مدت ها پیش شایع شده و قرار است در سال آینده راه اندازی گردد، آن ها را تحت تأثیر قرار دهد.

ما انتظار نداریم که درباره ی این خدمات در رویداد رسانه ای هفته ی آینده چیزی بشنویم اما مطمئناً شاهد یک دستگاه گیرنده ی دیجیتال جدید خواهیم بود که بعنوان یک قطب برای برنامه های آینده ی اپل، درباره اتاق نشیمن به کار گرفته خواهد شد.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا