همکاری اپل و شرکت Intelligent Energy در سلول های سوختی

طبق ادعای ایمیل های روزانه شرکت انرژی هوشمند  یا همان  Intelligent Energy , سلول های سوختی  ممکن است با همکاری شرکت اپل , فن آوری سلول های سوختی در مک بوک و تلفن های همراه های آینده بکار رود. با وجود اینکه این شایعه سابقه تاریخی  ندارد، سلول های سوختی مدت طولانی ای است که به عنوان منبع انرژی در لوازم خانگی قابل حمل مورد استفاده قرار می گیرند.چند نکته جالب توجه در اطلاعات مربوط به این گزارش وجود دارد.

به تازگی شرکت Intelligent Energy  به اختراع فن آوری سلول های سوختی در تلفن همراه  پرداخته است که در ارتباط با شرکت های بزرگ بین المللی لوازم الکترونیکی قرار دارد.اگرچه شرکت ها این همکاری را در ملاعام آشکار نکردند اما منابع مربوط به ایمیل های روزانه این راز شرکت اپل را فاش کردند.

ie-fuel-cell

شرکت Intelligent Energy این تکنولوژی رو به صورت بسته نرم افزاری و اختراع ثبت شده  از کمپانی بین المللی الکترونیکی خریداری کرده.

شرکت Intelligent Energy هویت  شریک خود را به صورت محرمانه حفظ می کند. اما یک منبع که از این همکاری آگاه است،تایید کرده است که نام تجاری بزرگ اپل با شرکت لافبورو همکاری دارد.

شرکت Intelligent Energy  در حال حاضر در حال همکاری با شرکت اپل می باشد.تا اواخر سال 2011 نخستین کسی که به استخدام بخش اجرایی شرکت اپل درآمده بود آقای اوسالیوان جو بود.اوسالیوان به مدت 15 سال در بخش اجرایی شرکت اپل مشغول به فعالیت شد،و “آی مک”  را مدیریت کرد. اپل با تکنولوژی سلول های سوختی ناآشنا نیست،به کارگیری دو اختراع مهم در سال 2010و 2011 استفاده از این فن آوری در دستگاه های  قابل حمل را توضیح داد.

کمپانی کوپرتینویی اپل همچنین با استفاده از سلول های سوختی در مقیاس بزرگ تر به تامین انرژی دفتر مرکزی خود و همچنین دفاتری که هنوز راه اندازی نشده از جمله مرکز اطلاعات کارولینای شمالی پرداخته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا