برنامه‎ی پاداش‎های سرویس Apple Pay به زودی شروع به کار می‎کند

طبق گفته‎ی نیویورک تایمز در روز 5 شنبه، اپل قصد این را دارد که سیستم پرداخت موبایل خود را برای تاجران و مشتریان با معرفی احتمالی یک برنامه‎‎ی پاداش‎ها برای Apple Pay در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در ماه بعد، بسیار جذاب تر سازد.

1

طبق این مقاله چنین گفته شد هاست که اپل در حال آماده سازی اعلام جزییات در رابطه با ایجاد پیشرفت‎‎هایی در رابطه با Apple Pay در کنفرانس نرم افزاری خود در ماه بعدی، است. این موارد شامل یک برنامه‎ی پاداش‎ها، به گفته‎ی دو فردی که از این محصول آگاهی داده شده است، برای سرویس کیف پول موبایل می‎شود.

نبود برنامه‎ی پاداش یکی از مشکلات باقی‎ مانده‎ی اصلی برای پذیرش وسیع تر سرویس پرداخت‎های موبایل اپل است. بدون آن، تاجرانی که Apple Pay را پذیرفته‎اند باید راه حل‎های اجرایی بیشتری را برای پشتیبانی از وفاداری ‎خودشان و برنامه‎های پاداشی که برایشان در نظر گرفته شده است، اجرا کنند.

طبق افراد آشنا با برنامه‎های اپل، برنامه‎ی شایعه شده‎ی پاداش‎های اپل در اختیار مشتریانی که با این سرویس خرید می‎کنند، “مزیت‎های” گوناگونی قرار می‎دهد.

گوگل نیز گفته می‎شود که قصد معرفی ویژگی‎های جدیدی برای برنامه‎ی ابتکاری موبایل خود در کنفرانس سالانه‎ی توسعه دهندگان خود که از امروز شروع می‎شود، دارد.

سرویس این غول اینترنتی که Android Pay نامیده می‎شود باید به تاجران اجازه دهد که پرداخت‎های با کارت اعتباری را از درون اپلیکیشن‎های موبایل خود قبول کنند. به علاوه، Android Pay از برنامه‎های وفاداری خرده فروشان پشتیبانی می‎کند.

طبق گفته‎ی منابع “مشتریانی که از Android Pay برای خرید استفاده می‎کنند همچنین به برنامه‎های وفاداری اجرا شده توسط خرده فروشان شرکت کننده، به صورت خودکار امتیاز‎هایی اضافه می‎کنند.”

کیف پول گوگل، اپلیکیشن تجاری فعلی موبایل این کمپانی، باید در قالب یک اپلیکیشن پرداخت نظیر به نظیر برای ارسال پول بین کاربران به صورت مستقیم از حساب‎های مربوط به کارت نقدی آن‎ها، دوباره عرضه شود.

این اپلیکیشن تغییر یافته برای آندروید و دستگاه‎های iOS موجود خواهد بود.

پرداخت‎های موبایل طبق تحقیقات Forrester رو به رشد بوده است و تخمین زده شده است که در سال 2019 در ایالت متحده به مقدار 142 بیلیون دلار برسد که تقریبا به نسبت مقدار 52 بیلیونی در سال 2014، سه برابر است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا