اپل تصمیم دارد که آیپاد تاچ را به روز رسانی کند

با استناد به “منبعی که با برنامه‎های محصولات اپل آشنایی دارد” AppleInsider گزارشی نوشته مبنی بر اینکه اپل قصد دارد، به iPod Touch سر و شکل تازه‎ای بدهد. هنوز معلوم نیست که این تغییر قرار است نسخه‎های متعدد iPod را تحت تاثیر قرار بدهد یا خیر. گزارش اشاره می‎کند که حداقل یکی از مدل‎ها قرار است دوباره معرفی شود. احتمالا این معرفیِ دوباره همزمان با نو نوا شدن سرویس‎های موسیقی اپل تحت Beats  خواهد بود.

1

این مدل جدید، نسخه‎ای بزرگتر با صفحه‎ای 4 اینچی خواهد بود. اپل اعلام کرده که قرار است کیفیت این صفحه نمایش 4 اینچی مثل همان موقعی باشد که در سال 2012 به بازار آمد.

در کنار آن، پردازنده و دوربین نیز بهبود پیدا می‎کنند. نسخه‎ی فعلی iPod، شامل یک پردازنده‎ی A5 است که یک به روز‎رسانی می‎تواند آن همتراز را با پردازنده‎ی 64 بیتی آیفون کند.

در میان کاهش آمار فروش، iPod Touch از سال 2012 به این طرف هیچ تغییری نکرده، زیرا آیفون در زمینه قابلیت‎های تلفنی و رسانه‎ای رشد چشمگیری داشته است. اپل مدت‎هاست که آمار فروش iPod را فاش نمی‎کند و این دستگاه تقریبا به چیزی تفریحی بین محصولات این شرکت تبدیل شده است.

AppeInsider چیزی در مورد مشخصات این دستگاه ارائه نمی‎دهد. اگرچه منطقی به نظر می‎آید اگر اپل، iPod جدید را در کنار سرویس جدید پخش موسیقی منتشر کند.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا