اپل به دنبال تولید آی مک ارزان قیمت است

اپل در سال آینده از چیپست هایی ارزان تر در آی مک استفاده میکند تا انتظارات را برآورده کند و سری ارزان تر توان مقابله با دسکتاپ های ویندوزی را خواهند داشت . Kuo انتظار دارد که سری ارزان تر آی مک بتواند 10 الی 20 درصد در سه ماهه دوم و سوم سال 2014 بیشتر فروش رود
اپل در حال آماده شدن برای رونمایی از نسخه ارزان تر آی مک در سال 2014 است. آمار های اخیر که توسط سازمان KGI گرفته شده است گویای این مطلب است که فروش آی مک های اپل به بن بست رسیده است و انتظارات مخاطبان و منتقدان را برآورده نکرده است و به این دلیل شرکت اپل تصمیم بر رونمایی از نسخه هایی ارزان تر آی مک کرده است تا بازارجهانی و فروش جهانی را بار دیگر در دست بگیرد و نظرات منتقدان و اپل دوستان را به خود جلب کند.

بنابر تحقیقات انجام شده توسط کارمندان ما آخرین نسخه ی آیمک که در سال 2012 رونمایی شد و ظاهری جدید و نسبتا جذابی داشت در بازار جهانی نتوانست خودی نشان دهد.ما معتقدیم تنها دلیل این شکست قیمت بسیار بالای آن در بازار جهانی و وجود رقیبان چینی که با قیمت هایی بسیار پایین تر کامپیوتر هایی فشرده میزنند،بوده است. ما اعتقاد داریم اپل برای روبرویی و سبقت از رقیبانی چون Lenovo و HP باید هم در بازار آمریکا و هم در بازار جهانی خود را با قیمت هایی پایینتر نشان دهد.

125984

ما خوشبین هستیم تا اپل بودجه اختصاصی خود را برای آی مک در سال 2014 حدود 10 تا 20 درصد افزایش دهد.با وجود تغییرات کلی که اپل به آی مک ها در سال گذشته داد شاهد تغییراتی در سی پی یو آی مک و سرعت بخشیدن به انتقال فایل ها در حافظه سخت، و آپشن های جدیدی که به WIFI آن اضافه شده است، در یک ماه اخیر بودیم. در حال حاضر آیمک های 21.5 اینچی جدید قیمت های آن از 1299 هزار دلار شروع میشوند این در حالی است که مدل های 37 اینچی از 1799 هزار دلار قیمت های آن شروع میشوند چیزی در حدود 6 ملیون تومان و هردو نسل 100 دلار گران تر از نسل قبلی آیمک ها ی سال 2011 هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا