قاب جدید برای دستگاه اپل

قاب AnoStyle آنادایز شده (آلومینیوم رنگی) برای محصولات اپل

آیا شما تاحالا از آن روزهایی داشته اید که از خواب بلند می شوید و مقدار بسیار زیادی پول در کیف پولتان دارید؟ نه؟ منم همینطور. ولی اگرشما یکی از کاربران آیفون 5 یا آی پد مینی اپل هستید و دوست دارید چیزی داشته باشید که هیچکدام از دوستانتان نداشته یا ندیده باشند ، با یک قاب آیفون جدید یا به عبارتی یک سرویس تغییر رنگ میتواند آن دستگاه نسل مدرن اپل تان را به یک اثر هنری خاص که در میان همه سخت افزار های بازار مشخص می شود تبدیل کند.

تا هم اکنون دیگر همه می دانند که اپل بر پشت همه محصولات اخیرش پروسه آنودایزه کردن را اجرا می کند تا حالت سنگی و نقره ای را بدست آورد و دقیقا همین پروسه در ساخت قاب های “AnoStyle LLC” اجرا شده است تا کمی شخصی سازی به هر دستگاه اضافه کند.به جای استفاده از طرح مشکی یا سفید آیفون 5 ، کاربران هم اکنون میتوانند مبلغ نسبتا قابل تقبل 249 دلار را برای عوض کردن پشت دستگاه و تغییر قیافه آن هزینه کنند.

رنگ های مختلف برای محصولات اپل مختلف

تغییرات “AnoStyle” برای آیفون 5 اپل اجازه انتخاب بین رنگ های قرمز ، صورتی ، زرد ، نارنجی ، آبی ، سبز ، بنفش ، طلایی ، مسی ، برنزی و استیل آبی را می دهد.

قاب های رنگی اپل 5

همچنین قاب های آیپد مینی اپل هم دقیقا در همین رنگ ها موجود می باشند ، ولی با قیمت 299 دلار کمی گران قیمت تر هستند.

قاب های رنگی آیپد مینی

“AnoStyle” به جای رنگ کردن قسمت هایی از دستگاه یا تعویض عناصر خارجی دستگاههای اپل با لایه های نوارهای رنگیبرای بدست آردن یک رنگ جدید ، این قاب آیفون پروسه حرفه ای آنودایزه کردن را طی می کند که شامل استفاده از مواد شمیایی برای بدست آوردن رنگ دلخواه است.

یکی از برتری های انتخاب این راه برای تغییر رنگ به جای روش هایی مثل رنگ کردن یا اسپری کردن دستگاه این است که با تشکر از رابطه شیمیایی که این پرسه با آهن ایجاد می کند ، این رنگ در برابر کنده شدن و برآمدن ضعیف نیست. بازار کار شخصی سازی محصولات apple iOS با ایجاد کمپانی های بیشتری که قاب آیفون رنگی و پانل های یدکی برای آن میسازند ، روز به روز به صنعت بزرگتری تبدیل می شود. ولی به نظر می رسد که آنودایزه کردن واقعا یکی از روش های قابل قبول تعویض رنگ محصولات اخیر اپل است.

قاب های رنگی آیفون

اگر داشتن یک آیفون مشکی و طلایی یا یک آی پد مینی سفید و قرمز برای مدت زیادی یکی از بزرگترین آرزوهای شما بوده است ، واقعی شدن این رویا فقط 249 دلار با شما فاصله دارد!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا