محصولات اپل در آینده بسیار نازک‌ و درخشان‌ خواهند شد

بر اساس گزارشی از LEDinside اپل همچنان در تلاش است تا دستگاه‌‌های آی او اسی خود را نازکتر و درخشان‌تر کند. این شرکت می‌خواهد در محصولات اپل از تکنولوژی پیشرفته پس زمنیه‌های LED استفاده کند و اجزا نازک‌تری را در آیفون 6 و مدل‌های آیپد که در آینده از راه می رسند، جای دهد.

iphone_5s_5c_ipads

اندازه و زمان انتشار آیفون جدید

این گزارش اشاره می‌کند که با یک طراحی نازک‌تر اپل می‌تواند به همراه استفاده از این تکنولوژی ضخمات دستگاه را از 0.6 میلی متر به 0.4 میلی متر برساند. اما به طور سوال برانگیزی مدعی می‌شود که آیفون 6 در ماه ژون از راه می‌رسد در حالی که طبق سال‌های گذشته ما انتظار داریم تا در ماه های سپتامبر یا اکتبر مراسم رونمایی از آیفون انجام شود.

بر اساس منابع موجود در اپل به احتمال زیاد آیفون 6 در ماه ژون 2014 و به همراه صفحه بزرگتر 4.7 اینچی عرضه خواهد شد. و همچنین منابع از قاب بسیار نازک‌تر و روشن‌تر آیفون 6 خبر می‌دهند که در واقع نتیجه ارتقایی در مشخصات صفحه LED آیفون می‌باشد. در نسل قبلی، آیفون با LED معمولی خود و ضخامت 0.6 میلی متر در کناره دستگاه همراه بود و اکنون و با استفاده از نسل جدید LED هابه احتمال زیاد ضخامت کناری دستگاه به 0.4 میلی متر تقلیل می‌یابد.

مدل‌های مختلف آیفون 6

از اپل شایعه شده که اندازه صفحه نمایش آیفون 6 را افزایش خواهد داد، و البته LEDinside تنها خبر از مدل 4.7 اینچی این دستگاه می‌دهد، تعداد بیشتری از منابع مدعی شده بودند که آیفون در دو مدل و سایز های مختلف عرضه خواهد شد و احتمالا سایز بزرگتر 5.5 اینچ باشد. صفحه نمایش بزرگتر قطعا به بدنه بزرگتر دستگاه منجر خواهد شد، اما این ارتفاع و عرض بیشتر به اپل اجازه خواهد داد تا فضای بیشتری برای اجزای بیشتر فراهم کند و همچنین ضخامت دستگاه را از 7.6 میلی متر در آیفون 5S بیشتر کاهش دهد و این تکنولوژی جدید در LED ها رسیدن به هدف اپل را در جایی که میلی متر نیز بسیار اهمیت دارد تسهیل می‌کنند.

LEDinside ادعا می‌کند که همین تغییرات، به خصوص در مورد آیپد 12 اینچی شایعه شده، در نسل بعد آیپد نیز اعمال می‌شود. بر اساس این گزارش آیپد‌های آینده از 0.8 میلی متر ضخامت به 0.6 میلی متر خواهند رسید و این بسیار وسوسه انگیز و جذاب است.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا