اعلام وضعیت مالی اپل در سه ماهه دوم سال 2015 در تاریخ 27 آوریل

اپل از طریق پرتال Investor Relations خودش تایید کرده است که آمار اقتصادی و مالی مربوط به سه ماهه دوم سال 2015 را در تاریخ 27 آوریل در روز دوشنبه اعلام خواهد کرد.

همانند با گذشته، این کمپانی میزبان یک کنفرانس زنده برای بحث در رابطه با درآمدش خواهد بود که این کنفرانس از طبق معیار ساعت اقیانوس آرام از ساعت 2 بعدازظهر و طبق معیار زمان خاوری (معیار زمان در ایالت‎های شرقی خاورمیانه) از ساعت 5 بعدازظهر شروع خواهد شد.

از آنجاییکه سه ماهه دوم سال معمولا برای اپل عاری از رخداد است، این کنفرانس می‎تواند کاملا جالب باشد. دست اندرکاران صنعتی مشتاق این هستند تا مشاهده کنند آمار اپل چه تفاوتی با آمار رکورد شکن فصل تعطیلات دارد، و این شرکت مطمئنا نظرات اولیه خود و بازخورد‎ها در رابطه با ساعت اپل که آن زمان دیگر به بازار عرضه شده است را به اشتراک می‎گذارد.

پیش بینی می‎شود که فروش ساعت اپل چیزی بین 10 میلیون تا 40 میلیون واحد ساعت در سال 2015 باشد، ولی از آنجاییکه اپل اعلام کرده است این ارقام مشخص شده را در درآمدش لحاظ نخواهد کرد، ما هرگز مطمئن نخواهیم بود. فروش آیفون انتظار می‎رود در محدوده بالای 50 میلیون و مک بوک‎ها در محدوده 5 میلیون باشد.

شک نکنید در رابطه با میزان درآمد اپل به همراه دیگر چیز‎های مهمی که در تاریخ 27 آوریل اعلام می‎شود خواهیم نوشت، پس حتما گوش به زنگ باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا