اپل تا چند روز دیگر آی او اس 7.1 را منتشر می‌کند

گزارش جدیدی از جان گروبر در Daring Fireball می‌گوید که با توجه به پیش بینی‌های بسیار آپدیت آی او اس 7.1 می‌تواند در همین روزها منتشر شود. برای مدتی طولانی است که ثابت شده منابع آگاه در شرکت کار می‌کنند و اطلاعات مهم را به بیرون گزارش می‌دهند.

image10

گروبر می‌گوید کلاغی به او خبر داده است که اپل برنامه دارد اینکار را در فستیوال SXSW در شهر آستین انجام دهد. این فستیوال به منظور ارائه اطلاعات و استرم زنده اجراها انجام می‌شود که برای انکار نیاز به سیستم عامل آی او اس 7.1 است و احتمال می‌رود آی او اس 7.1 در همین کنفرانس رونمایی شود. پس آپدیت می‌تواند به زودی در دسترس قرار گیرد.

از سایت Daring Fireball:

“اولین جشنواره آیتونز در آمریکا از امروز به مدت یک هفته در شهر آستین شروع شده است. اپل می‌خواهد به وسیله اپلیکیشن همه اجراها را به شکل زنده استریم کند. اما کلاغی خبر آورده که این اپلیکیشن نیاز به آی او اس 7.1 دارد (مشخص می‌شود که چرا اپلیکیشن تا الان منتشر نشده است). بدین معنی است که آی او اس 7.1 ممکن است به زودی زود منتشر شود.”

اطلاعات گروبر با گزارش‌های قبلی که ادعا می‌کردند در اواسط مارچ این آپدیت منتشر شود منطبق است. این فریمور از ماه نوامبر گذشته در حال آزمایش بوده است، و اکنون در پنجمین بتای خود به سر می‌برد (پنجمین بتا در ماه فوریه منتشر شده بود).

همچنین این اخبار در خط مستقیمی با عرضه پلتفرم CarPlay توسط اپل قرار دارد. ما مدت‌ها قبل پیش بینی می‌کردیم که پروژه یکپارچه سازی در کنار آی او اس 7.1 انجام شود، و با توجه اخبار منتشر شده از شرکت اپل، CarPlay به زودی برای کسانی که آی او اس سازگار دارند منتشر خواهد شد.

در مورد آپدیت آی او اس 7.1 باید بگوییم که این آپدیت شامل تعدادی تغییرات مثل؛ نوسازی کلید‌های کیبورد، رابط کاربری جدید برای شماره گیری و صفحه خاموش گوشی، بهبود آیکون‌های گوشی، Face Time، اپلیکیشن ارسال پیام خواهد بود. همچنین این ویژگی‌ها شامل رفع اشکال‌ها و بهبود در عملکرد دستگاه می‌شود.

این اولین جشنواره آیتونز SXSW اپل در آمریکا خواهد بو که د در 11 مارچ با اجرا های Coldplay  Imagine Dragons ،Soundgarden ،Kendrick Lamar و تعداد بسیاری از گروه‌های موسیقیدان و خواننده شروع خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا