اپ Passbook به Wallet تغییر نام داد

در حین برگزاری کنفرانس WWDC اپل، این کمپانی اعلام کرد که تصمیم گرفته نام برنامه‎ی Passbook را به Wallet تغییر دهد. این اقدام منطقی به نظر می رسد زیرا پاییز گذشته بود که Passbook تمامی وظایف Apple Pay را نیز بر عهده گرفت و قرار است کارت‎های فروشگاهی و هدیه نیز به لیست وظایف این اپ افزوده شود.

Wallet-rewards
بله، درست خواندید! شما به زودی می‎توانید کارت‎های هدیه و فروشگاهی خرده فروشان و رستوران‎ها را به Passbook اضافه کنید. فروشگاه‎های Kohl’s، Walgreens و Dunkin Donuts از جمله نام‎هایی هستند که برای همکاری با اپل در این اقدام جدید اعلام آمادگی کرده‎اند و اینطور که پیداست اپل در حال مذاکره با برندهای مشهور دیگری نیز هست.

در ادامه نقل‎قول‎‎هایی از مدیران برندهایی که با اپل همکاری دارند را برایتان آورده‎ایم:

“کوین منسل، رییس و مدیر عامل Kohl’s معتقد است:”یکی از تعهدات ما به مشتریان، ارائه دادن راه‌هایی تازه برای خرید کردن هر چه آسان تر مشتریان بوده است. ادغام شدن با Apple Pay در تمام فروشگاه‎هایمان باعث می‎شود تا مشتریان بتوانند هر طور که مایل‎اند خریدهایشان را پرداخت کنند. چه با استفاده از Kohl’s Charge شان یا امتیازهای وفاداری Yes2You Rewards که به دست آورده اند؛ در هر صورت پرداخت‎شان امن و سریع خواهد بود”.

نایجل تراویس، مدیرعامل و رییس برندهای Dunkin’ نیز درباره‎ی همکاری با اپل اینطور می‌گوید:”برای مشتریان ما در سرتاسر کشور، Dunkin’ Donuts یکی از جاهایی است که باید که هر روز به آن سر بزنند. ما هم برای پاسخ دادن به محبت و وفاداری مشتری‎هایمان، خدمات Apple Pay را به آنها ارائه خواهیم داد. همچنین مشتریان از این به بعد می توانند به همراه خریدشان از جوایزی مختص خودشان بهره مند شوند”.

با Wallet استفاده از این کارت‎های جایزه بسیار آسان‎تر از قبل خواهد شد. فقط کافیست کاربران جوایزی را که برنده شده‎اند به همراه مشخصات فروشگاهی که از آن جایزه را دریافت کرده‌اند، وارد Wallet کرده تا بتوانند دفعه‎ی بعدی که برای خرید می‎روند با استفاده از Apple Pay از جوایزشان استفاده کنند.

Apple Pay Rewards و Wallet در iOS9 قابل استفاده است. حالت بتای نسخه‎ی جدید سیستم‎عامل که مختص برنامه‎سازان است از امروز در اختیارشان قرار گرفته و نسخه‎ی عموم نیز قرار است پاییز امسال منتشر شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا