تعویض رایگان مک بوک ها با صفحه نمایش مشکل دار رتینا

اگر مک بوک یا لپ تاپ مک بوک پرو شما دارای صفحه نمایش رتینا می باشد ، ممکن است بعضی از لکه های عجیب و غریب یا کمی رنگ بر روی صفحه نمایش دیده شود . خبر خوب برای این افراد این است که اپل اعلام کرده ممکن است تصمیمی برای تعویض رایگان این لپ تاپ ها گرفته شود.

در صورتی که صفحه نمایش مک بوک شما دچار مشکلات رنگی باشد ، اپل ممکن است آن را تعمیر یا تعویض رایگان کند

بنا بر گزارشات اپل تصمیم گرفته است مک بوک و لپ تاپ مک بوک پرو را بدون صفحه نمایش رتینا تولید کند و به کسانی که صفحه نمایش رتینا ان ها دارای مشکل است به صورت رایگان تحویل دهد . کسانی که از 1 سال گذشته این محصولات را پیش فروش کرده اند و یا از تاریخ 16 اکتبر خریداری کردند می توانند به راحتی تعویض رایگان را انجام دهند . البته هنوز این خبر به صورت رسمی تایید نشده است و فقط در دستور برنامه های شرکت اپل قرار دارد.

big

اپل با توجه به گزارش های متعدد کاربران متوجه این مشکل شد . گروهی از کاربران در شبکه اجتماعی فیس بوک این پیام را نوشتند : مک بوک با صفحه نمایش رتینا دارای لکه هایی بر روی صفحه نمایش است . پوشش AR (ضد انعکاس) ان آسیب دیده است . با توجه به این پیام به نظر می رسد که اپل در پروژه استفاده از صفحه نمایش رتینا با پوشش ضد انعکاس موفق نبوده است.

هفت ماه پیش و هنگام پیش فروش لکه های کوچک و یا تکه های بسیار بزرگ در این صفحه نمایش ها دیده می شد . این لکه ها در لبه ها یا اواسط صفحه نمایش قابل مشاهده بود که هنوز پس از گذشت چند ماه این مشکل حل نشده است.

برخی از کاربران در فیس بوک ادعا کردند که اپل به آن ها گفته است مشکلات در پوشش صفحه نمایش را با تعمیر رایگان برطرف خواهد کرد . به هر هنوز خبر رسمی توسط اپل منتشر نشده است و شایعاتی فقط در مورد تعمیر یا تعویض رایگان صفحه نمایش یا تحویل لپ تاپ جدید به مشتریان وجود دارد و باید در انتظار اخبار رسمی و نهایی بود.

Mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا