پایان دعواهای اپل و سامسونگ با یک توافق دوجانبه!

طبق گزارشی از سایت bloomberg شرکت های اپل و سامسونگ امروز طی یک بیانیه ای اعلام کردند که تصمیم به کاهش پرونده های حقوقی درگیری ها بین دو شرکت دارند و توافق کردند خارج از ایالات متحده نیز هیچگونه درگیری و مناقشه ای بر سر اختراع های ثبت شده نداشته باشند.

apple_samsung_logos

طبق بیانیه ی این دو شرکت:

شرکت های اپل و سامسونگ توافق کردند که تمامی شکایت های قانونی خارج از ایالات متحده را کاهش دهند. این توافق نامه مقدمات هیچ مجوزی را شامل نمی شود و این دو شرکت به دنبال رسیدگی به پرونده های موجود در دادگاه های ایالات متحده هستند.

این حرکت در عین حال پیام دیگری را هم به همراه داشت که اختلاف طولانی مدت بین شرکت های اپل و سامسونگ بر سر اختراعاتشان رو به کاهش خواهد بود ، و طبق گزارشی که در ماه ژوئن بیان شد دو شرکت به دنبال ” زمینه های مشترک ” هستند. این دو شرکت همچنین توافق کردند که با رها کردن حکم تجدید نظری که در مقابل هم به International Trade Centre  یا مرکز بین المللی بازرگانی ارائه داده بودند ممنوعیت فروش گوشی های قدیمی سامسونگ لغو شود.

این پست را بخوانید : هشت اپلیکیشن برتر اپل استور با بیش از 113 دلار صرفه جویی

طبق گزارشی که در ماه می منتشر شد این دو شرکت به دنبال مذاکره ای برای بستن توافق نامه ای خارج از دادگاه هستند. در اوایل سال جاری گزارش شد که تیم کوک طی نشستی با مدیر عامل الکترونیکی شرکت سامسونگ ، Oh-Hyun Kwon ، به دنبال میانجی گری و حل اختلاف های بین دو شرکت بوده است.  با این حال دو شرکت تا کنون به توافقی نرسیده اند.

شرکت اپل در حال حاضر به دنبال حل و فصل پرونده های حقوقی درگیری بر سر ثبت اختراع با شرکت های دیگری مانند گوگل ، موتورولا که در می ماه سال جاری به دادگاه ارائه شد و پرونده مناقشه با HTC که بر میگردد به سال 2012 می باشد.

macrumors

  1. بنظر من دعواهاشون جذاب میکنه هر دوتا کمپانی رو!!! فکر میکنم البته اپل مظلوم تر از سامسونگه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا