برگزاری رویداد شهریور ماه اپل در سالن Bill Graham Civic

گفته می شود محل برگزاری رویداد شهریور ماه اپل در سالن Bill Graham Civic خواهد بود

به گزارش Hoodline اپل سالن Bill Graham Civic واقع در سان فرانسیکو را برای رویداد شهریور ماه آیفون اجاره کرده است. گفته می شود این سالن تا 21 شهریور اجاره شده است.

اخبار امروز نشان می دهد که اپل از همان اوایل هفته ماه سپتامبر شروع به رزرو سالن Civic خواهد کرد . روز دوشنبه ، افسران SFPD و محافظان امنیتی در محوطه ساختمان از حالا در حال قدم زدن هستند.

Grahamauditorium-1024x683
اگر این سالن به طور قطعی مکانی برای این رویداد باشد ، نزدیک به 7 هزار گنجایش جمعیت خواهد داشت که سه برابر ظرفیت سالن Flint Center که برای رویداد آیفون 6 بود خواهد داشت و به گفته Hoodline ، مقامات در حال آماده سازی خیابان های آن منطقه و تعطیل کردن آن ها هستند.

علاوه بر این ، برنامه ریزی شده است که برخی خیابان ها تعطیل باشند ، خیابان روبه رویی این سالن یعنی Grove از سه شنبه 17شهریور ساعت 6 بعد از ظهر دیگر بسته خواهد بود. در حالیکه خیاان Fulton بین Hyde و Larkinروز چهارشنبه 18 شهریور از ساعت 4 قبل از ظهر تا 11:59 بعد از ظهر بسته خواهد بود.

اوایل ماه جاری John Paczkowski از BuzzFeed گزارش کرد که اپل برای روز چهارشنبه 18 شهریورر رویدادی خواهد داشت و انتظار می رود که آیفون های 6S و 6S پلاس ، اپل تی وی و در حد امکان آیپد جدید را معرفی می کند.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا