اضافه شدن برنامه Mobile Try-On به ساعت اپل

فروشگاه اپل برنامه ی Mobile Try-On را برای ساعت اپل اضافه نمود

همچنان که اپل به تلاش برای بهبود تجربه ی خرید حضوری در فروشگاه های خود، زیر نظر چشمان هوشیار Angela Ahrendts، رئیس فروشگاه های خرده فروشی، ادامه می دهد، شرکت نیز هم اکنون در حال معرفی یک ابتکار جدید خرده فروشی که Mobile Tty-On نامیده می شود، می باشد.

Apple-Watch-Sport-on-hand-image-003
همانند برنامه ی 9to5 Mac، برنامه ی Mobile Try-On ، مشتریان را تشویق می کند تا دستگاه پوشیدنی اپل را امتحان نمایند که این امر از طریق قدم زدن در اطراف فروشگاه در حالیکه یک دستگاه آزمایشی بر روی مچ دست آن ها بسته شده است میسر می گردد؛ لازم به ذکر می باشد که این دستگاه با آیفونی که در حال اجرای نرم افزار همراه ساعت اپل است، جفت شده است.

9to5 Mac می نویسد: “این دستگاه ها برخلاف ساعت های اپل در قسمت آزمایشی، کاملاً کاربردی هستند و نیز برخلاف دستگاه های متصل به آیپد های موجود در فروشگاه، این ها می توانند واقعاً پوشیده شوند و مورد استفاده قرار گیرند.”

برای افرادی که شگفت زده اند باید بگوییم که نرم افزار Try-On ساعت اپل، به قرارهای آنلاین احتیاجی ندارد.

علاوه بر آن، اپل به کارمندان فروشگاه خود دستور داده است تا 5 ویژگی خاص ساعت اپل را به نمایش بگذارند: سفارشی سازی نمای خارجی ساعت اپل، دعوت یک دوست به قهوه از طریق Siri، فرستادن پیغام صوتی از طریق برنامه ی پیام ها، چینش مجدد برنامه ها برای صفحه ی اصلی و پیدا کردن آیفون از طریق یک نگاه کوتاه.

یک پیام داخلی از Angela Ahrendts، معاون ارشد رئیس فروشگاه های آنلاین و حضوری به نیروهای فروشگاهی، در زیر قابل مشاهده است:

هم اکنون شما می توانید به مشتریانی که در حال بررسی کلکسیون روی میز نمایش هستند، یک تجربه عملی از ساعت اپل را بصورت ساده و طبیعی ارائه دهید و سپس آن ها را به میز Try-On هدایت نمایید. از iPhone متصل شده استفاده کنید تا نشان دهید که آن ها چگونه با یکدیگر کار می کنند.

در اتاق خانواده، مشتریانی که منتظر قرار ملاقات هستند، می توانند استفاده از ساعت اپل را تجربه نمایند. ویژگی مورد علاقه ی خود را در آیفون بیابند و نشان دهند که ساعت چگونه می تواند این ویژگی را بهتر کند و یا اینکه نشان دهند رویدادهای تقویم یا پیام های متنی چگونه مستقیماً به مچ دست فرستاده می شود.
مشتریانی که به دنبال لوازم جانبی هستند، نیز می توانند ساعت اپل را امتحان کنند. هنگامی که آن ها در حال بررسی هدفون های Beats هستند، این یک فرصت برای نسخه ی نمایشی است که نشان دهد برنامه ی موسیقی ساعت اپل، چگونه می تواند بلندی صدا و انتخاب قطعه را کنترل نماید و چگونه از Siri برای اجرای هنرمندان، رادیو و یا قطعه های کتابخانه ی موسیقی اپل استفاده می کند.

در صحبت از لوازم جانبی باید ذکر شود که ما در هفته ی گذشته گزارش دادیم که اپل شروع به فروش لوازم جانبی شخص ثالث برای ساعت اپل در فروشگاه های حضوری وابسته به شرکت نموده است. علاوه بر این موضوع و نیز برنامه ی Mobile Try-On، فروشگاه های اپل، لوازم جانبی خود را بصورت چیزهای ساده و موثر ارائه داده است.

این شرکت اخیراً از نشانه های هوشمند آیپد در فروشگاه های اپل فاصله گرفته است تا سردرگمی و آشفتگی را کاهش دهد. در حال حاضر استفاده کنندگان به سادگی می توانند یک برنامه ی قیمت گذاری اختصاصی را برروی صفحه نمایش دستگاه های Mac، iPhone، iPad و iPod باز کنند تا اطلاعات قیمت گذاری را دریافت نمایند.

Apple-Stores-pricing-app

این شرکت همچنین فروشندگان را مطلع نموده است که بسیاری از لوازم جانبی موجود در فروشگاه آن، به بسته بندی دارای طراحی اپل نیازمند است.

بنا بر گزارش های رسیده، سازندگان آیفون با تعدادی از سازندگان لوازم جانبی شخص ثالث برای طراحی بسته بندی های خود، شروع به همکاری نموده اند.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا