شایعه ساخت گوشی جدید آیفون 7 توسط اپل

احتمال ساخت نسخه هفت آیفون

شاید زود باشد که بخواهیم در مورد نسخه جدید آیفون صحبت کنیم چرا که iPhone 6S به تازگی و در تاریخ 18شهریور رونمایی می شود اما گزارشاتی منتشر شده است که احتمال ساخت نسخه هفت آیفون را تا حدودی تایید می کند .

2015-09-07_200022

با توجه به گزارش آقای مینگ چی کو یکی از تحلیلگران برجسته حوزه فناوری اپل قصد دارد تا آیفون جدید خود را با ضخامت 6 یا 6.5 میلی متری تولید نماید .اگر صحبتهای اقای مینگ درست باشد این نسخه اپل ضحامتی کم تر از ایفون 6 خواهد داشت چرا که آیفون 6 دارای ضخامت 6.9 میلی متری می باشد .

البته تصور ساخت چنین گوشی ای کمی سخت است اما با توجه به اینکه اپل از تکنولوژی آلیاژ آلومنیوم 7000 در سری آیفون های خود استفاده می کند امکان این موضوع کمی افزایش می یابد . البته هنوز گزارش جدیدی در مورد آیفون 7 منتشر نشده است اما مخاطبان اپل حتما می دانند که معمولا شایعات منتشر شده در مورد اپل تا حدودی درست از آب در می ایند به عنوان مثال در سال 2013 آقای مینگ از مک بوک جدید اپل صحبتهایی کرد و مشخصاتی را از آن منتشر کرد و این در حالی بود که نسخه مک بوک اپل تا سال 2015 رو نمایی نشد و این یعنی بیش از یک سال پس از منتشر شدن شایعات .

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا