اپل برای تکمیل تیم تیتان مهندسان تسلا را استخدام کرد

احتمال داده می‌شود که اپل در حال تولید یک خودروی اتوماتیک باشد

طبق گزارشی که توسط رویترز منتشر شده است ، اپل یکی از مهندسان ارشد گروه تولیدکننده خودروهای تسلا را استخدام کرده است ، Jamie Carlson یکی از مهندسان بخش نرم افزار های الکترونیکی کمپانی تسلا است که به وسیله یک سری تغییرات در پروفایل لینکدین به اپل منتقل شده است اما حرفی درباره موقعیت فعلی‌اش نزده و فقط گفته که قرار است روی پروژه ای خاص در اپل کار کند.

1.tesla-motors-1024x768
پروفایل کنونی کارلسون ربطی به موقعیت قبلی او ندارد ، اما این واقعیت که او عمری مشغول کار در بخش سیستم عامل های اتومبیل یکی از پیشرفته ترین شرکت های خودرو بوده است به این حدس و گمان ها دامن می زند که اپل در حال تولید یک خودروی اتوماتیک است.

1.LinkedIn

علاوه بر کارلسون ، رویترز اشاره کرده است که عده دیگری از کارکنان شرکت‌های اتومبیل سازی ناشناخته توسط اپل استخدام شده‌اند.

مثلا تعدادی از این افراد شامل Megan McClain مهندس سابق VW ، محققانی به نام‌های Vinay Palakkode و Xianqiao Tong که روی سیستم‌های رانندگی NVIDIA کار می‌کردند.

در این گزارش ذکر شده است که این جز آخرین شواهدی است که نشان می‌دهد اپل در حال کار بر روی اتومبیل است.

این باور وجود دارد که شرکت اپل دارای یک تیم با بیش از 200 کارمند کارکشته است که به صورت مخفیانه ای در آزمایشگاه Sunnyvale واقع در کالیفرنیا در حال کار بر روی پروژه‌ای به نام تیتان می باشد.

در اوایل ماه جاری ، Guardian مدارکی را به دست آورد که اپل به دنبال مکانی برای آزمون وسیله نقلیه‌ای جدید می‌باشد.

همچنین گزارش‌های متعددی گفته‌اند که ، مدیران اپل به تازگی به کارخانه BMW’s Leipzig سفر کرده‌اند ؛ جایی که electric i3 در آن تولید می شود.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا