اپل خواستار افزایش خروجی، از تأمین کنندگان قطعات iPhone 6s

اپل خطاب به تأمین کنندگان قطعات iPhone 6s: ” بیشتر در اختیارمان قرار دهید، بیشتر در اختیارمان قرار دهید.”

گوشی های‘iPhone 6s’ و ‘iPhone 6s Plus’ اپل، ممکن است یک یا دو هفته دیرتر از زمانی که از قبل انتظار می رفت، وارد تولید انبوه شوند، اما شرکت Cupertino هم اکنون علی رغم رونمایی چهارشنبه ی بعد، خواستار افزایش خروجی، از تأمین کنندگان قطعات می باشد.

گزارش جدید Thursday توسط Reuters، مدعیست که افزایش سفارشات ممکن است بعنوان یک تأییدیه برای اعتماد اپل به گوشی های جدیدش، به حساب بیاید.

iPhone-6-ladscape-home-screen-sideway

اپل ” بزرگترین مشتری ” شرکت Japan Display

این گزارش ذکر می کند که Mitsuru Homma، مدیر عامل شرکت Japan Display، گفت : “بزرگترین مشتری کارخانه ی ما با درخواست های بیشتری به سمتمان آمده و گفته است ” بیشتر در اختیارمان قرار دهید، بیشتر در اختیارمان قرار دهید.”

او گفت ” آن ها این روند افزایش سفارشات ” را حفظ خواهند کرد.

اگرچه او مستقیماً به اسم اپل اشاره نکرد، اما این فرضیه که اپل همان ” بزرگترین مشتری ” شرکت Japan Display باشد، فرضیه ی مطمئنی به نظر می رسد.

او در ادامه به این نکته اشاره نمود که آیفون های آینده به برخی ” فن آوری های متفاوت ” در هنگام تولید نیاز دارند، هر چند که او تصور می کند ” افزایش تولید بخوبی پیش می رود.”

صحبت هایی درباره ی اینکه ممکن است iPhone 6s و iPhone 6s plusبه هنگام تولید بعلت مسائل عملکردی، محدود گردند وجود داشته است، بنابراین این گزارش حدقل اذعان می دارد که آن صفحات Force Touch، باعث کاهش ظرفیت تولید نشده اند.

در ماه اسفند، اپل یک معامله با ژاپن به منظور ساخت یک کارخانه ی 1.4 بیلیون دلاری، که فقط به ساخت صفحه نمایش گوشی های هوشمند برای آیفون های آینده اختصاص داشته باشد، امضاء نمود.

شرکت Japan Display از شرکت های تولید کننده صفحه نمایش نظیر سونی، توشیبا و هیتاچی، که دارای مشکل بودند، در یک معامله ی مورد حمایت دولت در سال 2012 تشکیل شد. سرمایه گذاران امیدوارند که این شرکت بتواند بزودی با شرکت Sharp ادغام گردد تا به یک تولیدکننده ی باثبات تبدیل شود.

Hooma گفت: “ما هم اکنون در میانه ی راه اقدامات خود برای بازسازی شرکت می باشیم. ما ظرفیت لازم برای بررسی چنین حرکتی را نداریم و همچنین انجام چنین کاری توسط سهامدار عمده مان، از ما خواسته نشده است.”

انتظار می رود که آیفون جدید به صفحات نمایش حساس به فشار لمس، تراشه ی سریعتر A8، داده های سلولی LTE سریعتر با سرعت 300 مگابایت بر ثانیه، یک دوربین عقب 12 مگاپیکسلی با قابلیت فیلم برداری 4K، یک دوربین جلوی 5 مگاپیکسلی و غیره مجهز باشد.

به صورت گسترده ای انتظار می رود که گوشی های “iPhone 6s” و “iPhone 6s plus” همزمان با iPad Pro شایع، iPad Mini نسل چهارم و دستگاه تنطیم ارتقاء یافته ی تلویزیون اپل، در رویداد رسانه ای اپل در چهارشنبه ی بعد، معرفی گردند.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا