تاریخ عرضه iPhone 6s مشخص شد

روز معرفی iPhone 6s و iPhone 6s Plus

از آنجایی که در حال نزدیک شدن به ماه شهریور هستیم شایعات زیادی درباره روز معرفی iPhone 6s و iPhone 6s Plus شنیده می‌شود.

اکثر این شایعات مبنی بر معرفی این دو موبایل در یکی از 30 روز ماه شهریور می‌باشد که بر طبق آخرین گزارش اکثر افرادی که با سیاست‌های اپل آشنا هستند، روز چهارشنبه هجدهم شهریور را روز اتفاق بزرگ اپل می‌دانند.

1.Apple-Fall-iPhone-event
شاید این روز برای‌تان آشنا باشد، زیرا این دقیقا همان روزی است که اپل سری جدید آیفون‌ها و ساعت Apple Watch را معرفی کرد. به طور قطع احتمال عرضه این محصولات در این روز بیشتر از روز‌های دیگر است و معرفی سخت‌افزارهای جدید در این روز بیشتر با سیاست‌های اپل سازگاری دارد.

در روز مراسم حداقل شاهد حضور موبایل‌های iPhone 6s و iPhone 6s Plus خواهیم بود، البته در این گزارش به احتمال معرفی نسل جدید آیپد هم توسط اپل اشاره شده است.

همچنین در این روز امکان دارد که طبق شایعات iPad Pro هم معرفی شود. ولی در کل هنوز تاریخ آغاز به فروش هیچ یک از این دستگاه‌ها مشخص نشده است.

یکی دیگر از چیزهایی که احتمالا در این روز شاهد آن خواهیم بود، معرفی Apple TV جدید است که مدت زیادی در لیست انتظار مانده بود. بالاخره اپل به این محصول که زمانی آن را فقط یک سرگمی می‌دانست، توجه کرده و طراحی بدنه و محیط کاربری آن را کاملا تغییرمی‌دهد.

همچنین ممکن است که اپل در ماه آینده گیرنده دیجیتال جدیدش را هم معرفی کند، ولی در این صورت به احتمال زیاد هیچ یک از سرویس‌های تلویزیونی که قبلا شایعه‌شان را شنیده بودیم، دیده نخواهد شد.

2.iPhone-6-camera-main

معمولا مراسم معرفی آیفون با معرفی یک سری محصولات جدید دیگر هم همراه می‌شود و احتمالا امسال هم اپل از همین قاعده پیروی می‌کند.

در هر صورت شما به هر چیزی هم که علاقه داشته باشید، از iPad گرفته تا Apple TV، در روز هجدهم شهریور چیزی نظرتان را جلب خواهد کرد (البته اگر فرض کنیم روز هجدهم شهریور همان روز مراسم باشد).

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا